Про те, що тактична куртка – витвір інженерної та дизайнерської думки, знають усі. Та не всім відомі її особливості, які можна використовувати не лише в польових умовах, а й у повсякденному мирному житті. Про ці переваги дізнаємося просто зараз.

Про те, чим вирізняється куртка тактична серед інших, можна говорити довго. Та чи є в неї якості, що однаково актуальні і для польових умов, і для носіння в повсякденному житті? Саме такі універсальні переваги ми готові обговорити з вами просто зараз. Поїхали!

куртка військова камуфляж

Комфорт

Коли вас турбують лише ефективність і вчасне виконання бойового завдання чи дій у повсякденному житті, які потребують зосередження, тоді вам не до думок про одяг, чи не так? Він не має відволікати, шурхотіти, виробляти статичну електрику чи сковувати рухи. Це однаково важливо і у військовій справі, і, наприклад, під час полювання.

Ось чому в обох випадках доцільною є саме тактична куртка: вона може бути пошита з матеріалу софтшел – повітропроникного, вітрозахисного і легкого. До того ж знайти куртку можна в будь-якому розмірі: від 40-го до 60-го.

Довговічність

Якісна річ носиться довго, а якщо віддано слугує – ще й стає улюбленою. В польових умовах заміна чи ремонт куртки завжди не на часі, те саме можна сказати і про тривалий гірський похід. Ось чому для обох випадків як верхній одяг краще обирати саме тактичну куртку.

Вона не тільки відшивається з матеріалів з армованою ниткою, а й не вигоряє на сонці, є стійкою до механічних пошкоджень і носиться роками, зберігаючи первозданний вигляд.

Збереження сталої температури

Куртка має бути не тільки легкою і теплою, а й захищати від снігу, дощу та вітру. Для цього використовуються такі матеріали, як бавовна і фліс, а також поліестер і спандекс зі спеціальним просоченням. Одяг має виводити зайву вологу і зберігати постійне тепло від тіла: для цього використовуються мембранні матеріали.

Для різних сезонів варто обрати утеплену куртку, куртку-софтшел або універсальний варіант зі знімним утеплювачем.

Стиль

Для військовослужбовця забарвлення куртки – знак приналежності до певного роду військ, і сьогодні перехожі та онлайн-користувачі із захватом дивляться на кожного, хто в тактичному одязі. В повсякденному житті спекулювати на цьому не варто, але відчувати впевненість і поєднувати стримані кольори куртки з іншими більш яскравими елементами одягу – цілком можливо.

 куртка військова темно-синя

Функціональність

Завдяки варіативності й розмаїттю моделей можна підібрати тактичну куртку, яка підходитиме за функціональністю саме вам:

  • водонепроникна підкладка – для мандрівників і рибалок;
  • знімні утеплювачі – у випадку нестабільної погоди;
  • знімні панелі та велкро – для нашивок і шевронів;
  • кишені для рук та окремі – для документів;
  • регульований капюшон для вітрозахисту;
  • затискач для мікрофона рації тощо.

Щоб обрати вашу ідеальну модель тактичної куртки, завітайте до інтернет-магазину «Моментум» , який спеціалізується на пошитті й реалізації оригінального тактичного одягу, має дозвіл на створення цих специфічних видів екіпірування, а також величезну кількість незалежних позитивних відгуків онлайн.