Перепади електричної енергії, необхідність підстрахування в отриманні енергетичного забезпечення для критично важливих у побуті пристроїв. Або робота за умов повної відсутності мережі на тривалі проміжки часу. Саме для цього і знадобиться робота портативної зарядної станції.

Інтернет-магазин Motostaff пропонує широкий вибір портативних станцій від провідних виробників цих побутових, зручних та простих у використанні пристроїв. Пропоновані користувачам зарядні станції можуть повністю забезпечити поточні потреби користувача та надати йому найвигідніші умови роботи навіть за відсутності постійного та стабільного електропостачання у квартирі, будинку, офісному приміщенні.

Які є зарядні станції

Портативні електростанції, по суті, є комплексом електроприладів. Це одночасно:

  • акумулятор;
  • струм інвертора;
  • стабілізатор напруги;
  • вимірювач вхідного та вихідного струму;
  • автоматичний перемикач основного та резервного електропостачання.

Портативні електростанції зазвичай важать від 15 до 50 кг. І їх можна переносити чи встановлювати стаціонарно.

Плюс роботи такого пристрою в тому, що не потрібно додаткових зусиль з обслуговування акумуляторних пристроїв, стабілізації та вирівнювання напруги. Всі електростанції вже оснащені необхідним обладнанням для стабілізації параметрів струму, як для ноутбука, так і для електрочайника.

Основні критерії вибору

Портативні електростанції умовно поділяють на три категорії:

  • для базових потреб із потужністю від 150 до 800 ватів;
  • стандартної потужності від 800 до 1,5-2 кіловат;
  • великої потужності, комерційні – до 5 кВт.

При виборі конкретної станції для живлення у квартирі слід виходити із потреби в електропостачанні та тривалості цього електропостачання. Якщо необхідне тільки освітлення та подача струму для зарядки смартфона, роботи ноутбука або планшета, цілком достатньо зарядного пристрою для базових потреб. Цій потужності вистачить, щоб не тільки зарядити, а й тривалий час постачати електроенергію найнеобхідніші побутові прилади.

Якщо потрібно забезпечити квартиру не лише освітленням та зарядкою, необхідна станція із середньою потужністю. Бажано вибирати в цьому діапазоні зарядний пристрій з максимальною потужністю. Це з тим, що побутові прилади споживають при своєму запуску на 10-15% більше електроенергії, ніж їх номінальна потужність. Щоб не викликати вимкнення пристрою через перевантаження, слід враховувати цей фактор під час розрахунку номінальної потужності.

Найпотужніші станції для електропостачання використовують для великого приватного будинку чи комерційного об'єкта. Слід зазначити, що навіть найкращі та найпотужніші електричні портативні зарядні станції не можуть повністю компенсувати потужність стандартної електромережі. Це з тим, що ємність акумуляторів розрахована на тривалу і ритмічну віддачу електричного заряду. У той же час такі побутові прилади, як електроплита або пральна машина, вимагають пікових навантажень, які значно перевищують номінальну напругу, яку може створити електрична портативна станція.

Заряджання портативних електростанцій

Портативні електростанції заряджаються від трьох джерел. У цьому їхній основний плюс, порівняно зі стандартними чи спеціальними системами, що акумулюють енергію. Зазвичай електростанції можуть заряджатися від мережі з напругою 220 вольт, сонячної панелі або прикурювача автомобіля.

Таким чином, портативні електрозарядні станції можуть отримувати енергію як зі звичайної мережі, так і з альтернативного джерела електропостачання і завдяки роботі двигуна автомобіля.