Покупка гірського байку – завдання, що потребує уважності та знань. Особливо це стосується початківців, яким важливо отримати якісний та комфортний велосипед. Звичайно, дуже корисно поговорити з власниками двоколісних транспортних засобів на цю тему, однак рішення все одно доведеться приймати самостійно. Для того щоб гарантувати хороший результат та не заплутатись, пропонується розглянути головні особливості вибору МТБ велосипеду (https://letsbike.com.ua/gornye-velosipedy/).

Найнер – один із ключових різновидів гірських байків

Існує велика кількість модифікацій та видів двоколісного транспорту. Серед них найбільшим попитом користуються велосипеди, що мають колісну базу з діаметром 29 мм. При цьому найголовніша перевага моделей – комфорт кожної поїздки та стійкість до ударів. Найнери відрізняються трохи модифікованою (збільшеною) рамою, а також значною прохідністю у порівнянні з іншими вело типами. Ще більш якісними вважаються велосипеди Cannondale Trail (https://letsbike.com.ua/cannondale-trail/), які мають велику кількість переваг:

  • підходить як для початківців, так і досвідчених велосипедистів. Наявна можливість налаштування трансмісії в залежності від потреб власника;
  • алюмінієві рами значно посилюють конструкцію транспортного засобу. Це дозволяє збільшити максимально допустиму вагу;
  • приємна цінова політика. Вартість найнерів вважається доступною для кожного, хто бажає перейти на гірський велотранспорт.

МТБ – основні переваги для міста

Ще одним різновидом, що користується популярністю серед спортсменів, вважається MTB. Призначається для експлуатації в умовах відсутності нормального дорожнього покриття. Для прикладу, варто розглянути гірський байк Merida Big Nine (https://letsbike.com.ua/merida-big-nine/) та його ключові особливості:

  • Наявність якісної тормозної системи та швидке перемикання передач. Це стає можливим завдяки використанню комплектуючих від відомих брендів.
  • Для поїздок на високих швидкостях не потрібно докладати значні зусилля.
  • Вага гірського байку є мінімальною, що дозволяє переміщатись по місту в комфортних умовах.

Висновки: на що звернути увагу перед придбанням гірського велосипеда

Крім модифікації та технічних характеристик двоколісного транспорту, майбутній власник має враховувати власні анатомічні параметри та цілі. До уваги також береться наявність амортизаторів та підсиленої підвіски. Також необхідно враховувати виробника трансмісії (попитом користуються компаніі СРАМ та Шимано). Щоб обрати якісний велотранспорт для кожного дня, рекомендовано отримати додаткову консультацію експерта. З цим завданням можуть справитись представники інтернет магазину.