Подвійні вхідні двері стають все більш поширеними у сучасних українських будинках. Вони більш надійні та красиві, проте часто можуть значно збільшити вартість ремонту чи будівництва. Особливо у випадку нестандартних дверей чи дверей з нестандартними скляними конструкціями.

Збільшення витрат на будівництво змусило багатьох людей поставити питання, чи дійсно подвійні двері коштують додаткових витрат. Хоча є кілька винятків, додавання подвійних дверей до вашого будинку безумовно коштує вкладень.

Впустіть більше світла у свій будинок

Подвійні вхідні двері значно збільшують кількість світла, що проникає у передню частину будинку за рахунок подвоєння віконного простору.

Двостулкові двері відкривають масу можливостей для архітектурного дизайну; Додаткова ширина дозволяє створювати чудові входи, які можуть вести до великих кімнат.

Якщо у вас великий будинок, переваги подвійних вхідних дверей ще більші. Вони створюють фокус для глядача, привертаючи увагу до цієї позитивної межі будинку та підкреслюючи всі інші архітектурні особливості. З одностулковими вхідними дверима домогтися такого візуального розмаїття складніше.

Без додаткового сонячного світла від двостулкових дверей ймовірно, що потрібні додаткові світильники, щоб забезпечити достатню кількість світла в кімнаті.

Так що відмовляючись від подвійних дверей, ви все одно стикаєтеся з необхідністю переробляти вікна, щоб отримати достатню кількість світла. Так що вибір одностулкових дверей часто не заощадить вам грошей.

Переваги при переїзді

Однією з найбільших переваг установки двостулкових дверей у будинку є простота переміщення.

У поєднанні з широким входом подвійні двері дозволяють подвоїти місце, необхідне вантажникам для доставки в будинок великих предметів меблів. Це не просто разова перевага. За роки життя в будинку буде кілька разів, коли меблі та велику побутову техніку потрібно буде вносити та вивозити. У святкові дні прикраса великого входу до будинку буде гарним та гостинним рішенням для гостей.

Хоча вам може не знадобитися додатковий простір, який дають подвійні двері щодня, у ті моменти, коли вам це потрібно, ви будете раді, що він має.

Подвійні двері зберігають свою цінність

Одна з кращих причин для інвестицій у подвійні двері полягає в тому, що вони забезпечують відмінну віддачу від інвестицій. . Тим не менш, один тип поліпшення будинку, який, здається, повертає більше грошей, ніж було витрачено спочатку, – це покращення, зроблені зовні.

Вибір подвійних дверей означає, що ви вирішили покращити зовнішній вигляд вашого будинку.

Коли ріелтори показують будинок, вони дуже часто залишають потенційних покупців біля вхідних дверей на кілька хвилин, поки вони шукають ключа або отримують код від сейфа. У цей час потенційні покупці часто уважно придивляються до будинку. Багато потенційних покупців вирішують купувати чи ні за ці кілька хвилин. Це означає, що будь-які інвестиції в передпокій вдома окупляться сторицею.

Для того, хто міркує над тим, чи варто інвестувати в подвійні двері для нового будинку, це означає, що існує дуже висока ймовірність того, що будь-які гроші, витрачені на передпокій, повернуться до домовласника, коли настане час продавати житловий будинок.

Подвійні двері є одними з найкращих інвестицій, які можна зробити під час будівництва будинку. Якщо ви маєте можливість вбудувати в свій новий будинок подвійні двері, зробіть це. Вам сподобається додаткове світло, додатковий простір на вході, і коли ви збираєтеся продавати свій будинок, подвійні двері збільшать ціну та скоротять час, необхідний для продажу.