Медична допомога може знадобитися у будь-який час, але не завжди є можливість дістатися клініки. У цій ситуації, найкращим рішенням буде виклик лікаря додому. Зробити це можна звернувшись до компанії «Меддопомога 103». Причини для виклику лікаря можуть бути різними: підвищений тиск, температура, біль та багато інших. Деякі пацієнти, помітивши, що виникли проблеми зі здоров'ям, думають, що вони пройдуть і не звертаються до лікаря. Так робити не варто, оскільки проблема може розвиватись. Як дорослі, так і діти повинні звернутися за допомогою відразу, як у цьому виникла потреба. Фахівець приїде за вказаною адресою і зможе надати допомогу.

Переваги виклику лікаря додому

У домашніх умовах пацієнт може розслабитися та отримати допомогу. Лікар зможе приділити йому достатньо часу, провести огляд та відповісти на всі запитання. Набагато комфортніше робити це все вдома, коли за дверима немає людей, які поспішають скоріше відвідати лікаря. При необхідності пацієнт направляється на лікування до лікарні, але, якщо це можливо, то стаціонар організовується вдома. Пацієнту повідомлять про результати його аналізів, призначать лікування та контролюватимуть стан.

Надання медичної допомоги вдома – це гарне рішення, щоб заощадити час та отримати допомогу лікаря. Ви можете викликати додому: терапевта, педіатра чи фахівця вузької спеціальності. Усі умови обговорюються заздалегідь, тому жодних складнощів не виникає.

Коли потрібна госпіталізація лежачого хворого?

Госпіталізація може бути:

  • Плановою. Відвідування лікарні планується заздалегідь, і вибирається підходящий час;
  • Екстреною. Пацієнт потребує надання медичної допомоги без зволікань;

Є покази, які свідчать про необхідність госпіталізації лежачих хворих. Наприклад, при тяжкому стані пацієнта проводити його лікування вдома не можна. Також, у деяких випадках потрібно регулярно робити аналізи. При необхідності екстреної госпіталізації потрібно скористатися послугами фахівців з перевезення хворих.

Звернення до фахівців

Надання медичної допомоги надає компанія «Меддопомога 103». Усі співробітники є професіоналами і можуть забезпечити правильне надання допомоги. До кожного пацієнта підбирається індивідуальне лікування, виходячи з його особливостей. Перевезення пацієнтів проводиться спеціальним транспортом, де є все необхідне. Пацієнт перебуватиме під контролем під час перевезення до лікарні.