Поди – це вид електронних сигарет, що характеризується невисокою потужністю, компактністю та легким керуванням. Навіть якщо вперше взяли pod-систему в руки у вас легко вийде розібратися як парити і як заправляти рідину. Все дуже просто - ви робите затяжку, і пара надходить вам у легені. Жодних додаткових кнопок та хитрощів. У подів також є своя класифікація, вони поділяються на відкритий та закритий тип. Закритий тип нам не дуже підходить, оскільки в цьому випадку випарник - це змінний картридж, який необхідно міняти тоді, коли жижа в ньому закінчується. До речі, жижа вже заправлена ​​в картридж і продаються наборами. Ви лише вибираєте смак із асортименту в магазині, зазвичай вибір не дуже великий. Інша річ – поди відкритого типу. У цьому випадку ви можете самостійно приготувати рідину, залити її в пристрій, обслуговувати його і доглядати. Багатьом приносить задоволення настільки занурюватися у своє хобі, а не лише парити та випускати пар. Все залежить від кількості вільного часу, коштів та бажання. У цій статті ми з вами розберемося, як приготувати жижу для подів та які компоненти нам для цього знадобляться.

Що потрібно для створення рідини для pod-систем?

В першу чергу вам знадобиться база для вейпа Balance. Це відомий виробник баз, якість якого незаперечна і підтверджується не лише сертифікатами якості, а й безліччю позитивних відгуків вейперів. Компоненти, що знаходяться у складі бази, проходять максимальний рівень очищення від непотрібних домішок та добавок. Тому ніякого зайвого запаху чи смаку ви не відчуєте, база ідеально чиста та готова до створення ваших найкращих рідин для паріння! Balance - це назва бази у складі якої співвідношення VG/PG становить 50/50. Тобто, рослинного гліцерину та пропіленгліколю тут порівну, це дає відмінний яскравий смак та невелику кількість пари, яка здатна генерувати ваша електронна сигарета – pod система.

Також для рідини знадобляться ароматизатори. Цей компонент додасть вашій заправці будь-який смак, який ви тільки забажаєте. З класичного – фрукти, ягоди, десерти, напої чи тютюн. Є поєднання кількох смаків в одній композиції, у вейпінгу це називається мікс. Ви можете вигадати свій власний, поєднавши кілька смаків з різних категорій.

Не менш важливий компонент – сольовий нікотин. Саме сольовий нікотин у тандемі з базою 50/50 створюють найсмачнішу сольову заправку з відмінним насиченим смаком та приємною міцністю. Парити таку заправку варто відповідально, щоб не отримати передозування. Але впевнені, ви вже знаєте всі правила паріння на pod-системі, і воно буде лише насолоду!

Придбати всі необхідні компоненти для паріння на поді ви можете в інтернет-магазині Vaper`s Lab. В наявності готові бази від Hysteria, ароматизатори, сольовий нікотин, VG і PG окремо, тари, розхідники та електронні сигарети. Посилання.