Ви налаштовані надзвичайно урізноманітнити романтичну обстановку та викликати надзвичайно бурхливе бажання зблизитися зі своєю другою половинкою? Тепер зовсім не обов'язково винаходити оригінальну обстановку та думати над чимось вишуканим. Настільна гра «Сексополія» пропонує незвичайний рецепт зближення двох люблячих сердець. Вивчіть огляд настільної гри та з'ясуйте, у чому він полягає.

Правила гри

гра сексополія

За аналогією з Монополією, гра комплектується спеціальним полем, фішками та кубиками, купюрами. Інтимності ігровому набору надають додаткові комплектуючі: фішки часу, індивідуальні карти «Пристрасні бажання», «Скриня насолод» та «Сексуальне поле», перо, стрічка-пов'язка та лубрикант Pjur.

Правила гри полягають у тому, щоб зайняти якнайбільше полів. Адже партнер, потрапляючи на придбане вами поле, змушений розплачуватися виконанням ваших бажань. Кожне з полів характеризується своїми відтінками відвертості. Це може бути пристрасний поцілунок, збуджуючий дотик тощо.

Особливості ігрового набору

Як зазначалося, гра має додаткові комплектуючі. Так, фішки часу покликані продовжити виконання вашого бажання. Вони купуються окремо. А карти «Пристрасні бажання», «Скриня насолод» та «Сексуальне поле» націлені визначати ступінь складності завдання.

Вечері одкровень сприяє і азартний настрій гри «Градус». Адже чим більше ви займете полів, тим частіше ваш партнер потраплятиме на зайняті вами поля і тим частіше доведеться виконувати еротичні завдання на вашу користь.

У чому відмінність від аналогічних рішень

Близьким за сюжетом рішенням є Loopy: Sex Game. У цій грі також реалізуються різні постільні сцени і ласки, що збурюють. Однак цей ігровий набір використовує взаємний інтерес як основний рушій гри. У «Сексополії» є фактор азарту, який додатково розряджає обстановку і провокує на незвичайні рішення.

Розрізняється «Сексополія» і від ігор легкого характеру, наприклад «Правда чи справа: для пар». Перша спонукає до дії, тоді як друга – лише сприяє словесному обміну фантазіями та досвідом на тему близькості. Втім, у комбінації вони здатні значно покращити ваші стосунки з партнером.

Кому варто купити гру «Сексополія»?

На покупку ігрового комплекту діє єдине обмеження: покупцю, як і гравцям, має бути не менше 18 років. В іншому – це чудовий подарунок для успішної подружньої пари, яка перебуває в тривалих стосунках, або просто для коханих, знайомих досить тривалий час.

Якщо у вас зникли фантазії на предмет інтимної близькості або ви давно не привносили в постільні сцени нічого нового, тоді вам варто купити гру «Сексополія». Також ігровий набір буде гарним посилом для тих пар, які бажають відродити ту бурю чуттєвого та беззастережного потягу, яке вони відчували під час перших зустрічей.