Сьогодні в найрізноманітніших галузях промисловості дедалі частіше використовуються такі спінені пористі матеріали, як поролон, пластазот та ізолон, фанера. Переважно застосовуються вони під час виготовлення предметів м'яких меблів і всіляких елементів декору для них. Це дуже легкі і доступні за ціною матеріали, які різати на заготовки традиційними способами нелегко, але із застосуванням лазера зробити це дуже просто, і вартість подібної послуги досить низька.

Головні особливості різання лазером пористих матеріалів чи полістирол

У побуті поролоном називають еластичний поліуретан, заготовки з якого традиційно виготовляють способом вирубки в спеціальних пресах. За такого варварського способу матеріал зазнає сильної деформації, і отримати високу точність форм вельми проблематично. Застосування прогресивної технології лазерного різання поролону, порізка полістиролу https://nios.com.ua/uk/lazerne-rizannya/polistirolu-pet.html дає змогу домогтися практично ідеальних форм заготовок і дбайливого поводження з матеріалом. Обробка лазером дає змогу отримати дуже чіткі рівні контури і забезпечує отримання виробів у повній відповідності з контрольними зразками.

Поролон та інші пористі матеріали дуже пружні, м'які і добре тримають форму. Саме за ці якості вони так цінуються, адже ці характеристики є ідеальними для м'яких прокладок і вкладок, що застосовуються для захисту крихких виробів, які б'ються. Якщо шар поролону досить товстий, то він може надійно захистити навіть такі делікатні вироби, як тонкий кришталь і фарфор. Однак для того, щоб готовому поролоновому виробу надати форму, необхідну для поміщення в неї того чи іншого виробу, його потрібно піддати фігурному лазерному різанню на найсучаснішому і високоточному обладнанні. Прогресивні технології під час лазерного різання ніздрюватих матеріалів дають змогу навіть найоб'ємніші замовлення виконувати дуже швидко і забезпечувати виробам чудову якість і акуратні зрізи.

Що виготовляють з поролону, ізолону та інших пористих ніздрюватих матеріалів?

Лазерний розкрій поролону і його аналогів використовується для виготовлення таких корисних і потрібних речей як:

  • різні ущільнювачі та прокладки;

  • ложементи;

  • декоративні елементи;

  • об'ємні цифри і букви;

  • різноманітні фігури вельми складних конфігурацій.

Де замовити лазерну порізку поролону, ізолону, пластазоту, фанери?

У компанії "Nios-Corp - порізка фанери" завжди раді надати допомогу при обробці складних і незручних матеріалів, як повідомляють тут https://nios.com.ua/uk/lazerne-rizannya/fanery-mdf-dvp-shpona.html. Оскільки через надзвичайну м'якість механічна обробка поролону та інших подібних пінистих матеріалів ускладнена, то для якісного його різання необхідно використовувати лазерне обладнання. Обмеження в різанні лазером поролону - до 30 мм завтовшки. Результат однієї і тієї ж задачі можна вирішити за допомогою різних видів матеріалів, які схожі за своєю природою, але кардинально відрізняються у фізичних властивостях під час їх використання.

На озброєнні у компанії "Nios-Corp" є найсучасніше і найякісніше обладнання, яке може забезпечити високу якість і легкість порізки. Якщо вам потрібно якісно порізати заготовки з м'яких пористих матеріалів, замовляйте наші послуги на сайті компанії https://nios.com.ua/ і ви отримаєте своє замовлення у відмінній якості і в найкоротші терміни.