Дерев'яні столи найчастіше вибирають через їх солідний зовнішній вигляд і якість виготовлення. Безперечною перевагою кожного дерев'яного столу є і те, що дерев'яні меблі унікальні – характерні сучки та малюнок кілець створюють їх повністю натуральний вигляд.

Протягом століть дуб був відомий як міцний матеріал. В Україні налічується 6 порід цієї деревини, 2 з яких використовуються для виробництва меблів з дуба, варто завітати на https://masio.com.ua/ та переконатися що стіл з натуральної деревини це унікальна річ. У цій статті ви дізнаєтеся, чому варто покупати дубовий стіл і до яких стилів він підходить.

Особливості деревини дуба

Деревина дуба широко використовується у виробництві меблів, кораблебудуванні та будівельних столярних виробах. Цей вид матеріалу надзвичайно популярний завдяки своїм перевагам. Його зовнішній вигляд нерівномірний і тому ідеально поєднується з багатьма стилями. Великою перевагою цієї деревини є те, що її можна згинати, склеювати та фарбувати, щоб ми могли пристосувати її зовнішній вигляд до наших потреб. Ця перевага також доводить його незаперечну довговічність.

Унікальність і універсальність дубового столу

Дубовий стіл давно став символом солідності та розкоші, хоча насправді він не обов'язково має бути дуже дорогим. Столи в стилі лофт із дерева надає інтер'єру неповторної атмосфери, навіть якщо він сильно прикрашений. В цей час особливо цінуються столи з дуба, з природними візерунками у вигляді кілець або сучків. Обидва ці символи, що підтверджують натуральність столу, раніше асоціювалися з дефектами. На щастя, це змінилося багато років тому. Людям, які люблять цікаві та нестандартні дизайни, напевно припадуть до смаку дубові столи. Столи з дуба зазвичай круглі або прямокутні, що робить їх ідеальними для віталень, кухонь та їдалень. Наприклад, невеликий дубовий стіл чудово виконує свою функцію в спальні, а великий – на кухні, де всі члени сім'ї зможуть їсти. Говорячи про переваги столів з дуба, не можна не згадати, що вони довгі роки залишаються в ідеальному стані. Однак умовою гарного багаторічного стану таких столів є правильний догляд за ними власниками.

До яких стилей ідеально підходить класичний стіл з дуба?

Дубові столи ідеально підходять для інтер'єрів, виконаних у класичному стилі. Для цього стилю характерні м'які меблі, люстри, свічки чи стилізовані комоди, тому невід'ємним елементом стане стіл із дуба. Завдяки універсальності таких столів вони чудово поєднуються з вінтажним та скандинавським стилями. Для першого стилю характерні ретро-стилі та візерунчасті прикраси, а другий наповнений простотою, яскравістю та затишними меблями.