Спідня білизна відіграє важливу роль у гардеробі ваших дітей. Головним фактором при її виборі є, звичайно ж, стать дитини. Однак варто також звернути увагу на якість виготовлення, а також на матеріал, з якого вона була пошита. Колір та малюнок також важливі – вимоги до них зростають із віком малюків. Що ще потрібно пам'ятати при комплектації дитячої білизни?

Для хлопчика та дівчинки

Перший комплект дитячої білизни зазвичай складається з трусиків та футболки. Комплекти для дівчаток трохи відрізняються від крою для хлопчиків. З віком відмінності між ними стають дедалі чіткішими, а також змінюються переваги та вимоги ваших дітей. Якісна білизна для хлопчиків на сайті https://kosta.ua/hlopcikam/42-bilizna/ вітчизняного виробника КОСТА. Ви можете вибирати з десятків візерунків та кольорів, також є моделі із забавними принтами та навіть персонажами казок.

Спідня білизна для хлопчиків - це, перш за все, труси та боксери. Варто купувати обидві моделі - дитина обов'язково вибере те що їй зручно. Трусики домінують у спідній білизні для дівчат. Це класичний крій, що забезпечує комфорт та зручність. Якщо ваша донька вже досягла статевої зрілості, ви також можете купити їй перший бюстгальтер. Немає жодних вказівок, коли ви повинні це робити, оскільки кожна дитина розвивається в індивідуальному темпі.

Білизна першої необхідності

Діти швидко ростуть, тому революції в їхньому гардеробі не рідкість. Позбавляючись занадто маленьких штанів та блузок, не забувайте про систематичну зміну спідньої білизни. Щоб уникнути несподіваної нестачі, дотримуйтесь правила «шматок за шматочком» - намагайтеся замінити викинуту пару шкарпеток новою.
Трусики завжди повинні бути в ящику з дитячою білизною. Сім пар - оптимальна кількість, на кожен день тижня. Переконайтеся, що у вас завжди є чисті шкарпетки. Як і у випадку з трусиками, семи пар точно буде достатньо.
Коли похолодає, варто купити дитині кілька теплих футболок. Восени використовуйте ті, що на бретельках, а в холод обов'язково вибирайте ті, що з довгими рукавами.
Взимку також знадобляться теплі колготки. Одягнуті під штани, вони зігріють під час ігор у дворі.

Забезпечте дитині комфорт щодня

Красива спідня білизна радує око, але насамперед вона має бути зручною. Тому вибирайте її розмір із великою обережністю. Занадто туга може викликати тиск й навіть викликати роздратування ніжної шкіри вашого малюка. З іншого боку, надто вільна висітиме. Ідеальною є та, яку ваша дитина навіть не відчує. Трусики та футболка, що ідеально сидять, забезпечують свободу рухів й дозволяють безмежно веселитися.