Перехід концентричний нержавіючий - це конічна деталь, яка з'єднує два відрізки труб з різними діаметрами. Такі конічні футорки виготовляються в різних розмірних діапазонах і можуть з'єднати частини трубопровідної системи від 12 до 254 міліметрів (виходячи зі стандарту DIN). Якщо говорити узагальнено, то через переходи можна поєднати розміри через 1-3 діаметри виробу. Наприклад, є переходи 52/40 мм, 52/34 мм, 52/28 мм. Але ось 52/18 мм вже немає в асортименті. Його потрібно буде компонувати із двох інших варіантів.

Основні види переходів з нержавіючої сталі

Є кілька варіантів виконання цієї деталі і всі різновиди просто неможливо перерахувати. Тому розглянемо лише основні категорії класифікації переходів:

• за маркою сталі (AISI 304, AISI 316 і AISI 321);

•   за типом (концентричні та ексцентричні);

•    по поверхні (поліровані та матові);

•   за наявності шва (шовні та без шовні);

•   за розміром стінки (тонкостінні та товстостінні).

Які марки стали використовують для виробництва конічних переходів

Цю деталь виготовляють у різних варіаціях, а й із різних марок стали. Як правило, для виробництва використовують 304 і 316 марки. AISI 304 – це харчова нержавіюча сталь, яку використовують на більшості підприємствах, а AISI 316 – це кислотостійка сталь, яку використовують на фармацевтичних та хімічних заводах, де присутні кислоти та луги.

Декілька порад для правильного підбору переходу конічного

Спочатку необхідно визначитися, з якої марки сталі має бути виготовлена ​​деталь. Після цього вибираємо форму – концентричну або ексцентричну. В основному використовують конічну форму, ексцентрична підходить у дуже рідкісних випадках.

Далі вибираємо розмір. Тут буде трохи складніше. Головне пам'ятати, що всі приварні деталі приєднуються впритул до труби (не зовні і не всередину). Тому розмір переходу відповідатиме зовнішньому діаметру труби. Також і розмір стінки переходу повинен бути ідентичний розміру деталі, до якої він приварюватиметься.

Де придбати нержавіючі переходи в Україні

Вибрати та купити переходи з нержавіючої сталі AISI 304 ви можете у цьому інтернет магазині fiting.top Низькі ціни та широкий асортимент вас приємно здивують. Відправлення продукції здійснюється до всіх населених пунктів України через транспортну компанію Нова пошта. За більш детальною інформацією переходьте на сайт постачальника та звертайтеся до їх консультантів.