Лазерна епіляція – це найкращий спосіб позбутися небажаного волосся. У ході цієї процедури волосся видаляється за допомогою концентрованого пучка світлових променів – лазера. Він руйнує волосяні фолікули за рахунок нагрівання пігменту, що в них знаходиться. Видалити можна волосся будь-якого кольору на шкірі будь-якого відтінку. Не можна прибрати лише сиві, позбавлені меланіну волоски. Процедура абсолютно комфортна, є відчуття легкого поколювання. Для безболісного проведення процедури на делікатних зонах можуть бути нанесені анестезуючі засоби.

Особливості процедури

Лазерна епіляція https://slim.ua/uk/lazerna-epilyaciya не надає негативного впливу на внутрішні органи та тканини. Промінь проникає на глибину 2-4 мм, досягаючи волосяні цибулини та руйнуючи їх, після чого розсіюється, не порушуючи цілісність шкірного покриву. У спектрі випромінювання лазерного апарату відсутні ультрафіолетові хвилі, тому лазерна епіляція не стимулює розвиток новоутворень шкіри. Лазерна епіляція - єдиний метод видалення волосся, який не тільки не викликає вросле волосся, але і повністю лікує цю проблему.

Результати після лазера

Вже після першого сеансу швидкість зростання волосся на обробленій ділянці скорочується, а на 10-21 день випаде острівцями 10-20% волосся. Дія лазера можлива лише в період активного росту волосся, тому необхідно обробляти зони з певною періодичністю, яку прораховує майстер. Рекомендується пройти від 5 до 8 процедур, цей показник залежить від обраної зони, типу та кольору волосся, гормонального тла. Правильна періодичність між процедурами – запорука ефективності.

Під час курсу лазерної епіляції між процедурами слід використовувати лише бритву. Будь-яке висмикування волосся видаляє не тільки видиму частину волосся, але і ту, що знаходиться під шкірою. А під час лазерної епіляції ця частина волосинки потрібна для того, щоб служити провідником до фолікула.

Після курсу процедур повна гладкість шкіри можлива від кількох місяців до року, тому що організм людини запрограмований відновлюватися. Далі кожні півроку-рік проводять процедури, що підтримують.

Підготовка до проведення процедури

Перед процедурою за 4-8 годин провести ретельне вибривання зони, що епілюється. За 3 дні до процедури не користуватися скрабами, спиртовмісними лосьйонами, тоніками. За 14 днів до сеансу не приймати антибіотики, не можна відвідувати солярій або засмагати під прямим сонячним промінням

Догляд після процедури лазерної епіляції:

  • після процедури епільовану зону обробляти "Пантенолом" або "Бепантеном";
  • протягом 3-5 днів не приймати гарячу ванну, не відвідувати лазню, сауну, басейн;
  • протягом 14 днів застосовувати сонцезахисний крем.

Протипоказання до проведення лазерної епіляції

Незважаючи на переваги лазера, процедура має низку протипоказань:

  • цукровий діабет у будь-якій стадії;
  • онкологічні захворювання;
  • герпес у гострих формах;
  • лактація та період вагітності.