На сьогоднішній день багато хто з роздрібних торгівців переходить до інтернет формату. І не просто так, адже це зручно, вигідно та надійно. Особливо гарно це продемонстрував локдаун, через який тимчасово закривались звичайні магазини. Взагалі, у інтернет-торгівлі дуже багато переваг, але їх можна побачити лише тоді, коли онлайн-магазин працює правильно.

Що ж потрібно, щоб налагодити такий вид підприємницької діяльності? Передусім, необхідно мати певні інструменти. Таким може бути BAS Малий бізнес, це доволі популярна система, якою користуються тисячі власників магазинів, в тому числі, працюючих в онлайн форматі. Система дуже адаптована якраз під електронний документообіг, а тому перехід на неї, або опановування з нуля не викликає жодних проблем.

Також треба продумати організаційні моменти. Як буде функціонувати онлайн-магазин, де закуповувати товари, як розвинути мережу збуту – і це лише основні питання, які постають перед підприємцем.

Обов’язково необхідно розробити маркетингову стратегію аби вдало й успішно просувати свій бізнес. Зараз конкуренція в цій ніші доволі велика, а тому треба мати чіткі плани, як обійти конкурентів, вигідно виділитись серед них.

Як вести облік

Навіть невеликі обсяги продажу вимагають від власника магазину якісної системи обліку товарів. До речі це потрібно й для підготовки звітів, в тому числі до податкової служби. Неможна упускати жодної деталі, до того ж, це ризик втратити частину прибутків. Тому тут допоможе BAS Управління торгівлею, яка ідеально підійде, як досвідченому підприємцю, так і початківцю. Опанувати систему нескладно, необхідно лише витратити деякий час і бути уважним. Дане програмне забезпечення дозволяє автоматизувати більшість процесів, і позбавити торгівця від нудної та складної щоденної роботи.

Що стосується бухобліку, то тут, частіше за все, користуються послугами позаштатного фахівця, або ж ведуть бухгалтерію самостійно. На перший час, коли обсяги продажу невеликі, краще підійде другий варіант аби не витрачатись на оплату послуг з бухобліку. В подальшому ж, можна перейти до другого варіанту, зараз багато бухгалтерів-фрілансерів надають подібні послуги. Заразом розглянути додаткові системи для бізнесу BAS Комплексне управління підприємством. Це рішення буде актуальним при створенні торгівельної мережі, адже масштаби діяльності значно зростуть та вимагатимуть більш функціонального інструменту.