Одним з найважливіших факторів під час гри у покер є вміння зрозуміти та передбачити наміри, дії супротивників. Знайти ті мотузочки, за які вони смикають, проводячи власні роздачі. Навчитися розпізнавати опонентів, та включати в одну з чинних умовних груп. Варто пам'ятати, що спостереження за суперниками, аналіз їх дій за столом покеру, є основним фактором успіху.

slotoking.com.ua

Правила гри в покер з живими гравцями в онлайн-казино

Для того, щоб вигравати та отримувати від покеру задоволення на сайті slotoking.com.ua, необхідно навчитися відстежувати стратегію та тактику поведінки опонентів. Адже в покері неможливо грати безладно, навіть у найдосвідченішого гравця є свій стиль, який складно, але можна відстежити.

Майже кожному гравцю в покер притаманний свій стиль поведінки та ведення гри. Тому, визначивши ігрову приналежність суперника до того чи іншого типу, можна його обіграти. Не забувайте, що гра в покер це не тільки цифри, карти та кольори. Покер - інтелектуальна гра, тому для перемоги потрібен всебічний підхід.

Як грати в покер з агресивним гравцем?

Особливості та різновиди агресивних гравців:

  • Це такі гравці, які здатні на префлоп оголосити рейз на більшу частину рук, а на інші поставити кол.
  • Це суперники, які у відповідь на чеки опонентів роблять бети на флопі.
  • Це безстрашні воїни столу покеру, здатні продовжувати впевнений наступ навіть тоді, коли його бет прорейзили.
  • Божевільний агресор не зупиниться ні перед чим, ставитиме рейзи та максимальні бети на рівері, ні на секунду не подумавши про доцільність та наслідки своїх дій.

Під час протидії агресивному супротивнику важливо не помилитися, тому що основну роль, що впливає на ваші дії, має саме ваша позиція. Не потрібно ставити фолд із не дуже сильною рукою. Скидайте карти тільки тоді, коли подібного типу гравець поставив бет перед вашим ходом, за умови, що після вас ще будуть ходи. Навіть у тому випадку, коли вам відомо, що «божевільний агресор» блефує, можете бути биті будь-яким кольором після вас.

Якщо опинилися з агресором віч-на-віч на пізній позиції, коли інші противники вже скинули карти, то поставте йому кол. При будь-якому варіанті, навіть коли рука не сприяє такому ходу. Запам'ятайте зроблені ним ставки аж до рівера, не залишайте надію на те, що ваша рука все-таки сильніша. Не переживайте, адже з таким гравцем шанси на перемогу набагато вищі, ніж на програш. Спокійний гравець завжди залишатиметься в плюсі. За наявності непоганих карт, спробуйте зробити кол флеш або стріт-дро до рівера. Не варто показувати свого хвилювання. Потрібно бути впевненим у власних силах.