Електрошокер – це високоефективний та потужний засіб самооборони. Товар від всесвітньо відомого виробника відрізняється надійністю, при цьому залишаючись максимально простим та інтуїтивно зрозумілим у використанні. Невеликий розмір дозволяє зручно носити шокер BL 1102, наприклад у сумочці. Виріб можна рекомендувати з чистою совістю для підвищення рівня власної безпеки.

Переваги товару

Серед різних моделей представлених на ринку шокер BL 1102 є лідером продажів.

Преференції, відмічені користувачами:

  • Металевий корпус на основі алюмінію та титану одночасно легкий та міцний.
  • На корпусі є ремінець, завдяки якому виріб не падає й залишається в руці під час екстремальної ситуації.
  • Класичний вимикач захищає від випадкової активації.
  • Ефект від електрошокера відчувається вже через 0,1 секунди після контакту з електродами.
  • Система Duo Shok орієнтована на дію крізь товстий шар зимового одягу.

У пристрій вмонтований потужний ліхтар, що дозволяє засліпити супротивника яскравим світлом. Та й у побутовому плані ліхтарик стане в нагоді при освітленні темних місць вулиці.

Досяжний ефект

Навіть при такому короткочасному паралічі зловмисник відчуватиме м'язові спазми та біль. Контакт тривалістю від 1 до 3 секунд додатково викличе у нього дезорієнтацію і порушення рівноваги, а ще триваліший вплив може повністю нейтралізувати на кілька хвилин.

Після враження зловмисника з'являється достатньо часу для безпечної евакуації. Можна повідомити про ситуацію у відповідних службах або спокійно продовжити шлях додому.

Придбати шокер BL 1102 означає захистити себе від непередбачених ситуацій кримінального характеру. В інтернет-магазині фахівці підберуть оптимальну модель, що відповідає вашим уподобанням.