Ті, хто користуються под-системами Флекс, знають, що періодично треба змінювати капсулу. Придбати її можна у місцевому спеціалізованому магазині. Проте, дешевше та зручніше купувати картриджі для електронних сигарет Flex у ліцензованих інтернет-компаніях. У них вище вірогідність придбати якісний под.

Що міститься у поді

У картриджі міститься рідина. Вона представлена сольовим нікотином. Це звичайний нікотин, розбавлений різними кислотами. Додатково може містити пропіленгліколь. Також деякі виробники додають гліцерин. Цей компонент може викликати легку сухість у горлі, першіння, яке може переходити у сильний кашель. Пропіленгліколь та гліцерин сильно не шкодять організму курця. Щоб процес паління був більш приємним, в склад нікотинової рідини включають різні ароматичні добавки. Таким чином отримують картриджі із динним, вишневим, ананасовим, яблучним смаком. Для посилення аромату та смаку використовують діацетил.

Склад капсули для електронної сигарети рекомендується уточнювати у продавця перед придбанням. Обов’язково він має бути приведений на упаковці поду. Чим менше хімічних елементів у складі картриджу, тим краще (особливо для людей, схильних до алергії).

Чого не має бути в поді

Склад подів в електронних сигаретах не можна назвати повністю безпечним. Синтетичні ароматичні добавки, нікотин не несуть користь здоров’ю. Деякі виробники використовують небезпечні елементи.

У складі картриджу електронної сигарети не повинно бути:

  • Ацетальдегіду. Являє собою токсичну речовину. Потрапляючи у кровотік, швидко розповсюджується по всьому організму, викликаючи ураження різних органів.
  • Формальдегіду. Це канцероген. Може провокувати рак.

Можуть міститись й інші небезпечні речовини. При частому палінні вони будуть призводити до негативних наслідків.

Недобросовісні виробники можуть вказувати неповний склад на капсулі з нікотиновою рідиною, приховуючи небезпечні елементи. Тому варто купувати поди в надійних компаніях, перевіряти наявність сертифікату.