Як обрати дизайн фотошпалер, в яких приміщеннях можна використовувати такий тип полотен та де прибрати найкращу продукції — все це Ви дізнаєтесь у цій статті.

Сучасний інтер’єр важко уявити без фотошпалер. Такі шпалери можуть бути виготовлені з різних матеріалів, від чого залежать основні характеристики полотен. Унікальні композиції та яскраві зображення полотен прикрасять будь-яке приміщення та нададуть йому неповторного шарму. Вибрати та замовити фотошпалери можна в студії Wallart, яка виробляє якісні та безпечні предмети для оздоблення стін.

Тематика фотошпалер від Wallart

Шпалери від Wallart вразять Вас своїм різноманіттям. Зображення можуть бути фантазійними та класичними, дитячими та урбаністичними. Студія Wallart пропонує такі тематики малюнків:

 • 3D-фотошпалери
 • Дизайнерські Wallart
 • Квіти, листя та ліси, пейзажі
 • Міста та карти світу
 • Дитячі та підліткові
 • Їжа та напої
 • Тварини
 • Космос та перспективи
 • Спорт та хоббі
 • Текстурні фотошпалери
 • Транспорт та фрески
 • Стилістичні фотошпалери та патерни.

На сайті Wallart Ви можете ознайомитися з асортиментом та видами фотошпалер, які приємно Вас вразять своєю якістю. Якщо серед запропонованих малюнків не знайдеться необхідного, дизайнери студії з радістю розроблять для Вас унікальні зображення https://wallart.ua/categories.

В яких кімнатах можна використати фотошпалери

Полотна з малюнком поділяються за категоріями, в залежності від того, до якого приміщення пасує їх дизайн та які вони мають характеристики. Так, шпалери від Wallart можна використовувати в кухнях, спальнях, гостинних та дитячих кімнатах, у прихожій, в санвузлах та кабінетах. Окрім цього, фотошпалери стануть гарним дизайнерським рішенням для кафе та ресторанів, там вони створять унікальну та неповторну атмосферу https://wallart.ua/rooms.

На сайті студії Ви можете обрати фотошпалери не тільки за тематикою зображень, а ще й за кольоровою гамою. Це допоможе визначитись з типом полотен, які вдало підходять для будь-якого інтер’єру.

Магазин Wallart – переваги та ціни

Компанія Wallart виготовляє якісні та безпечні настінні декорації, застосовуючи сучасні стандарти та технології HP Latex. Ця технологія розроблена для створення екологічних відбитків без запаху. Студія Wallart – офіційний партнер HP Latex в Україні, при виробництві фотошпалер використовуються усі стандарти якості: сертифіковані латексні фарби, матеріали та технології.

У Wallart Ви можете замовити фотошпалери будь-якого розміру. Полотна не бояться волого прибирання та не вигорають на сонці. Шпалери прості у використанні, для їх наклеювання не потрібні спеціальні інструменти. Продукція від Wallart може бути одношаровою та двошаровою.

Ціни на фотошпалери студії починаються з 295 гривень за квадратний метр (вологостійкий одношаровий матеріал з напівглянцевим ефектом). Полотна виготовляються в Україні, Польщі та Германії. На сайті магазину Ви можете отримати безкоштовну консультацію дизайнера та замовити доставку по Україні та майже всьому світу. Якісно, безпечно та красиво — фотошпалери від Wallart Вас приємно вразять!