З кожним роком держава переходить на електрону версію надання реєстраційних послуг. Все рідше потрібно звертатися особисто в державну установу, вистояти чергу, щоб отримати потрібні дані. В інтернеті багато сайтів, що пропонують подібні послуги, також можна звернутися напряму до потрібної установи та зробити необхідний запит.

Сайт Youcontrol.com.ua пропонує зручний сервіс отримання та збереження всіх попередніх запитів з єдр в особистому кабінеті. На даний час це найбільш оптимальне джерело будь-якої інформації з єдр.

Реєстр підприємств – відкрита можливість для кожного, хто бажає перевірити свого партнера по бізнесу, або дізнатися інші подробиці.

Які дані містяться у відкритому реєстрі?

1. Адреса, назва та ідентифікаційний код підприємства;

2. Паспортні дані та ІПН – це стосується підприємців;

3. Повний список КВЕДів – видів економічної діяльності, що можна провадити в Україні;

4. Адреси, телефони, електроні скриньки;

5. Основні дані про директора та засновників;

6. Статутний капітал;

7. Дати реєстрації в усіх держаних органах – податковій, статистиці, Пенсійному фонді;

8. Дані щодо перебування в процесі припинення діяльності.

Зробивши запит на сайті https://youcontrol.com.ua/topics/yak-zrobyty-v-min’iust-zapyt-danykh-zyedr-ta-chomu-youcontrol-zruchnishe/, ці дані можна отримати в зручному форматі. А якщо версія використання сайту – платна, то кожен запит зберігається окремо, що дуже зручно коли через деякий час необхідно повернутися та згадати потрібну інформацію.

Переваги Youcontrol.

  • пошук підприємства за будь-якою ознакою (прізвище директора, адреса, Єдрпоу, ідентифікаційний номер);
  • запит на Youcontrol.com.ua дає змогу отримати дані не тільки з Єдр, але з більш ніж 50 баз даних;
  • збереження запиту в зручному форматі Pdf;
  • зручні аналітичні інструменти – наявні зв’язки в бізнес-колах, моніторинг змін в діяльності, рейтинги та фінансовий аналіз;
  • зручні тарифи без необхідності сплачувати кожну операцію окремо;
  • при використанні https://youcontrol.com.ua/ не буде необхідності вводити Captcha та довго очікувати результат, не буде неприємних «зустрічей» з перевантаженнями серверу.

Головне завдання сервісу Youcontrol.com.ua зробити співпрацю між підприємцями безпечною та результативною, запобігти обману та некоректних даних в реєстраційних документах.

Youcontrol.com.ua – впевненість в кожній дії.