Python – найвідоміша й найпопулярніша мова програмування, перевага якої в легкості освоєння й низькому порозі входження у професію.

Розповімо про те, з чого почати своє навчання, які курси краще обрати й у чому переваги мови Python.

З чого почати

Викладачі школи програмування Beetroot Academy рекомендують зацікавленим у вивченні Python насамперед покращити свій рівень англійської. Пройти курс, звісно, можна й без знання мови, але процес цей буде повільнішим і складнішим. Річ у тім, що більшість бібліотек, форумів і книг написані саме англійською.

Починати осягати теорію краще з книг про програмування. Так ви зрозумієте процес зсередини, що згодом полегшить і практику. Автори посібників початкового рівня намагаються давати матеріал легко, проте максимально насичено.

Однак найкращим варіантом навчання все ж є Курси Python, вони проводяться як офлайн, так і онлайн.

Чому краще на курсах, ніж самотужки

Курси пропонують новачку розглянути кожну проблему разом із викладачем. Багато з тих, хто починає вивчати мови програмування самостійно, швидко відмовляються від свого наміру, бо не можуть розв’язати завдання, що з’являються з ускладненням матеріалу.

Головні переваги курсів:

 • незнання англійської не є перепоною. На спеціалізованих курсах викладачі зацікавлені в навчанні студента, тому розпочати свою кар'єру можна й без знання англійської мови. Самостійно ж вивчати Python без англійської значно складніше;
 • підхід. Курси розробляють програми, де прописані всі теми – від початку до кінця. Завдяки цьому студент завжди знає, на якому він зараз рівні, скільки залишилося навчатися, а що потрібно ще опанувати;
 • спілкування. Студенти мають змогу обмінюватися інформацією, допомагати один одному розв’язувати задачі, просити порад. Завдяки роботі у групах ви краще розумітимете процес розроблення на практиці й продовжите навчання, навіть якщо деякий матеріал буде для вас занадто складним.

Добрі Python курси онлайн перед початком навчання проводять тести, щоб визначити рівень знань студента й розподілити його у відповідну групу. Так реалізується персоналізований підхід до кожного студента: він отримує лише те, що потрібно. Наприклад, Beetroot Academy пропонує майбутнім розробникам досить насичену програму. На курсах цієї школи ви опануєте:

 • основні поняття Python;
 • поглиблений рівень з вивченням ОВП;
 • класичну інформатику, роботу зі структурами даних й алгоритмами;
 • багатопотокове програмування, зокрема мережеве програмування, практичне створення чату й створення HTTP-запитів;
 • роботу з вебфреймворками, ORM;
 • на заключному етапі передбачено написання дипломної роботи.

Переваги Python

Серед переваг вивчення цієї мови програмування можна назвати:

 • помірні зусилля, які доведеться докласти, щоб подужати Python й спробувати себе у новій професії;
 • послідовна внутрішня архітектура мови, легкий синтаксис і багатоплатформність;
 • велика кількість створених бібліотек допомагають новачкам без зайвих проблем писати коди й вдосконалювати свої навички.

Мова Python – відмінний вибір для новачків, які тільки-но починають кар'єру у програмуванні. Професіонали потрібні скрізь, та й користувачі-початківці отримують доступ до інструментарію з широкими можливостями.