Догляд за власним одягом – справа делікатна, особливо якщо умови проживання відрізняються високим рівнем вологості чи вогкості. На допомогу може прийти спеціалізований засіб, наприклад гідрофобний спрей для взуття та одягу, який має попит і проникає всередину виробу. Специфічні характеристики цих речовин, на відміну від інших подібних засобів дають найдовший захист від негативного природного впливу – калюж, температурних перепадів, опадів та інше. На сайті https://nanomarket.ua/zasobi-zakhistu-odyagu-ta-vzuttya/ ви знайдете якісний захист від води для взуття та одягу.

Що таке обробка для одягу і взуття, і який вона дасть ефект?

Обробками для речей заведено називати розчини, які наносять на взуття чи одяг. Їх дія обумовлюється наступним:

1. Водовідштовхувальні речовини застосовуються безпосередньо після купівлі одягу чи взуття, до того, як на покритті виробу з’являться перші забруднення чи інші дефекти (потертості, подряпини). Оброблення в достатній кількості наносять на річ, а випаровування розчину пройде буквально за лічені хвилини. Річ у тому, що молекули речовини нікуди не зникають, а якісно захищають покриття виробу від різноманітних джерел негативного впливу.

2. Розчин буде не просто на покритті, а і всередині волокон. Вони будуть оснащені найменшою гігроскопічністю. Покриття почне відштовхувати воду, через що на ньому перестануть збиратися краплі.

Знайти подібні якісні засоби вам допоможе «НаноМаркет», магазин гідрофобних засобів.

Плюси й мінуси використання

Який засіб краще купити? – вибір індивідуальний, але варто знати про плюси застосування таких засобів:

  • матеріал буде стійким до різноманітних погодних умов, забруднень і вологи;
  • практично не впливають на проникність повітря;
  • абсолютно безпечні для людської шкіри;
  • матеріал після нанесення стане більш гнучким, швидше висихатиме й надовго підтримуватиме первинний вигляд;
  • після використання просочення текстиль не стає важчим;
  • обробка продовжує термін життя взуття й зберігає колір.

Мінус у використанні подібних засобів лише один – доведеться виділити трохи часу на процедуру оброблення. Але результат вартий потрачених зусиль і часу.

Як вибрити засоби і які вони бувають

Багато виробників виготовляють водовідштовхувальні засоби. Будь-які з них відрізняються власною специфікою. Існують наступні види оброблення.

1. Креми. Їх поділяють на два види: рідинні й насичені. Перші – хороше рішення для виробів зі шкіри. В структурі присутній тваринний жир, фарбувальні речовини (є й безбарвний), віск. Рідкі засоби – ідеальне рішення в ясні дні, оскільки в них міститься мінімальна кількість розчинників. Варто зазначити, що креми надають неймовірний блиск виробам.

2. Водовідштовхувальний спрей. Такі засоби прийнято вважати багатоцільовими. Їх застосовують для матеріалів будь-якого типу. Засіб без проблем наноситься зі щіткою і без неї, достатньо лише розпилити розчин на одяг чи взуття. Варто пам’ятати про те, що не потрібно проводити процес обробки в закритій кімнаті. На відміну від крему, водовідштовхувальні спреї більш довговічні.