На правах реклами.

Дана продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Пристрій для нагрівання тютюну glo™ https://myglo.com.ua/collections/glo-devices впевнено увійшов на український ринок, швидко отримавши прихильність широкого кола споживачів. Нічого дивного в цьому немає – прогресивний, стильний та компактний пристрій відповідає усім вимогам нового покоління on-the-go, яке завжди поспішає, цінує цікаві девайси і не погоджується йти на компроміси.

Що пропонує glo™ і чому він здобуває все більшої поширеності – розглянемо в нашій статті.

Що таке пристрій для нагрівання тютюну glo™?

Пристрій для нагрівання тютюну прийшов на зміну звичному способу куріння, адже має кілька незаперечних переваг. На відміну від сигарети, температура горіння якої досягає приблизно 900°C, glo™ не спалює тютюн, а нагріває його до позначки, достатньої для вивільнення нікотину і розкриття багатого смаку тютюну.

Чому це важливо? Все просто:

  • Під час горіння до легень надходить не тільки нікотин, а й токсини. В аерозолі, що утворюється при використанні пристрою, міститься на 90% менше токсинів, ніж в звичайному сигаретному димі*.
  • Немає горіння – немає попелу і диму**, які часто дратують людей навколо. Та й сам запах, що з'являється під час куріння, виражений набагато менше***.

glo™ – не просто пристрій для нагрівання тютюну, але ще й іміджевий девайс, здатний підкреслити стиль життя і образ свого власника. Компактний девайс керується за допомогою однієї єдиної кнопки, яка виконує одразу кілька функцій:

  • вмикання \ вимикання \ нагрівання;
  • оповіщення про рівень заряду акумулятора і тривалість сеансу.

Останнє стало можливим завдяки вбудованому індикатору, що також сигналізує в разі несправності девайсу.

Як працює glo™

Для використання пристрою знадобляться neoтм стіки****, що створені спеціально для glo. Використовувати з glo™ класичні сигарети не можна, так само як і стіки не призначаються для підпалювання і куріння класичним способом.

Зараз на ринку представлені 2 лінійки пристроїв для нагрівання: hyper і pro. Вони відрізняються як зовнішніми габаритами, так і технічними параметрами. Але обидві моделі, як hyper, так і pro – потужні і продуктивні, забезпечують до 20 сеансів***** на одному заряді аккумулятора.

Дізнайтеся більше про можливості glo™: відвідайте офіційний сайт https://myglo.com.ua/, щоби вибрати модель та колір свого нового пристрою.

* Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo™. Порівнюються 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони здоров'я до зменшення. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

** Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

*** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

**** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

***** У режимі Boost. При повністю зарядженому акумуляторі і може відрізнятися залежно від поведінки споживача.