Стати власником незвичайного позашляховика або оригінального спорткара – мрія більшості чоловіків. Адже кожен бажає відчути прохідність і справжню швидкість. Радіокеровані машинки дають можливість уявити себе справжнім гонщиком.

Важко з чимось порівняти відчуття, які виникають під час дистанційного самостійного керування автомобілем. Що досконаліші машинки на пульті управління, то більшу кількість команд вони виконують. Це урізноманітнює ігровий процес.

Різновиди машин

Існує велика кількість моделей на пульті управління, якими можуть гратися як маленькі діти, так і для дорослі люди:

  • Дитячі легковики – зазвичай це моделі відомих марок справжніх авто. Такі іграшки характеризуються низькою посадкою. Гратися з ними краще вдома, бо їм важко долати перешкоди на вуличній території.
  • Трюкові авто для найменших можуть рухатися не тільки в певному напрямі, але й кружляти на місці, перевертатися, перевалюватися с колеса на колесо під певний ритм. Такі машини їздять зазвичай під голосну музику та мають світловий супровід. Іграшка надовго приверне увагу малюка.
  • Гоночні на спортивні моделі мають маленьку кабіну, підвіску з ефективними амортизаторами та полегшене шасі.
  • Будівельна техніка на пульті керування вражає різноманіттям. Маленькі діти дуже полюбляють бульдозери, підйомні крани, екскаватори.
  • Джипи – це окрема група автівок, які відрізняються великими колесами, високою міцністю та максимальною прохідністю. Найкращий варіант для гри на вулиці.
  • Військові моделі представлено широким різноманіттям танків. Великою популярністю користуються моделі-амфібії, які можуть не лише стріляти та рухатися по поверхням, але також виконувати різноманітні маневри в воді.

Кожна категорія має ще окремі моделі, тому легко обрати ту, яка найбільше піддійте дитині за віком та інтересами.

Керування автомобілем

Іграшкові моделі на пульті мають електродвигун. Вони можуть працювати від акумулятора або від батарейок. Зазвичай заряду вистачає від 15 хвилин до 1 години. Можна розглянути варіанти з двигуном внутрішнього згоряння. Вони мають великий розмір, дуже галасливі під час руху, можуть розвивати швидкість до 100 км/год. Ця категорія користується популярністю у підлітків і дорослих.

Пульт пропонується в декількох варіантах:

  • автомобільне кермо;
  • контролер, як у ігрових консолей;
  • джойстик у вигляді рукоятки.

Необхідно вибирати розмір пульта таким чином, щоб великі пальці розташовувались на кнопках.

Частота зв’язку і кількість каналів – це параметри, які важливі для моделей з можливістю одночасно виконувати повороти, змінювати швидкість та напрям руху. Іграшки такого типу оснащені Bluetooth, Wi-Fi з можливістю керувати через мобільний телефон, на якому на встановлений спеціальний додаток.