Вагітність завжди була довгоочікуваною подією. Тому дуже важливо, щоб були розраховані усі дрібниці. Рекомендують придбати спеціальні штани, які не будуть тиснути на живіт, не заважатимуть рухам, принесуть лише відчуття комфорту.

Враховуючи те, що живіт росте з кожним днем, через кілька місяців жінка не зможе одягнути свої улюблені джинси. В цьому випадку на допомогу прийдуть штани для вагітних, які можливо носити протягом усього періоду. Завдяки еластичній вставці вони цілком облягатимуть фігуру. Вона повинна бути м’якою та широкою, мати підтримуючий ефект.
Придбати спеціальний одяг можна на сайті інтернет-магазину
Baby Light за адресою: https://babylight.com.ua/ua

Вибір за стилем

Штани для вагітних можуть буди універсальними або підходити під кожен окремий випадок. Вони повинні відповідати усім стандартам зручності, зняти навантаження з живота та спини. Також їх можна розрізнити за стилем:

  • Домашні – виконані з натуральних тканин, завдяки чому шкіра дихає. Стандартно в такому варіанту крій вільний, еластичний пояс знаходиться під животом. Такий одяг не повинен бути у вигляді балахону, адже жінка хоче бути привабливою завжди.
  • Спортивні – сучасні мами ведуть активний образ життя і під час вагітності не зупиняються, а продовжують займатися фітнесом чи гімнастикою. Така модель має особливий крій, не ускладнює рухи, дозволяє насолоджуватися прогулянкою.
  • Офісні – перші два триместри жінка ходить на роботу і дотримується дрес-коду. Єдине, чим вони відрізняються від стандартних брюк – замість блискавки еластичний гумовий пояс.
  • Класичні – крій може бути прямий, навіть дозволено присутність стрілок. Вони підходять для будь-якого місяця.

Усі види максимально комфортні, мають гарний вигляд й можуть носитися під різну одежу.
Великий вибір штанів для вагітних є тут:
https://babylight.com.ua/shtany-dlya-vahitnykh

Вибір за фасоном

Штани для вагітних також можливо поділити за фасоном:

  • Широкі – підходять для будь-якого етапу, пошиті з непродувного матеріалу, здатні зберегти тепло та не викликають почуття дискомфорту. Такий тип приховує усі недоліки.
  • Завужені – особливо гарно виглядають у першому та другому триместрах. Підходять для жінок з вузькими щиколотками.
  • Банани – злегка звужені внизу, не давлять на щиколотку, але не підходять жінкам з широкими стегнами.
  • Лосини – універсальний варіант, який можливо носити з чим завгодно. Мають спеціальну вставку для великого живота та підтримки спини. Можуть буди різних кольорів, мати принти, малюнки, візерунки тощо.

Штани для вагітних слід вибирати виходячи зі своїх почуттів. Вони повинні бути комфортними й легкими.

Якщо ж Ви шукаєте одяг для вагітних у Рівному то знайти його можна за адресою: https://babylight.com.ua/odyah-dlya-vahitnykh-rivne