Любителі та поціновувачі процесу паріння, який став популярним в останні кілька з гаком років, добре обізнані з тим, що без наявності спеціальної рідини процес вейпінга як такий неможливий. Ось чому якщо ви вирішили стати вейпером, доведеться в обов'язковому порядку придбати рідину для електронних сигарет.

До речі, випаровування зазначеної рідини відбувається всередині самої електронної сигарети. В результаті процесу випаровування відбувається вироблення пару, який і за своїми смаковими відчуттями, і за своїм виглядом дуже схожий на дим тютюну.

Чи правда що дим від електронних сигарет не шкідливий для людини?

Так, це абсолютно вірно. Дим, який з'являється в процесі паління електронної сигарети є менш шкідливим для нашого з вами організму оскільки в ньому не міститься ні смол, ні інших продуктів горіння.

Склад рідини для електронних сигарет

Багато хто цікавиться: «А з яких же складників формується рідина для електронних сигарет?». Відповідаючи на це питання, позначимо, що до складу рідини для електронних сигарет входить пропіленгліколь, ароматизатори, рослинний гліцерин ну й звичайно ж нікотин. Досить часто з метою отримання менш густої консистенції рідини, виробники додають в неї воду.

Тобто як ви вже могли зрозуміти ароматизатори харчові додаються для того, щоб надати рідини певний смак.

Рідина для електронних сигарет. Купуємо брендову продукцію за вигідною вартістю

Якщо вже ви зважилися поповнити свої запаси та вам саме зараз потрібна рідина для електронних сигарет дешево, запрошуємо вас познайомитися ближче з асортиментом інтернет-магазину Vape Shop Dr.Smoke.

Саме тут увазі покупців представлений найповніший перелік товарів, аксесуарів та комплектуючих для паріння. Заходьте, знайомтесь та вибирайте потрібні вам товари. Приємних покупок!