Купівля автомобіля - відповідальний захід, що вимагає максимальної уважності до багатьох моментів: важливо не тільки підібрати справний автомобіль без серйозних дефектів, але і перевірити його юридичну історію, щоб без будь-яких проблем оформити транспортний засіб на себе і користуватися ним довгі роки.

Нове або старе авто?

Безумовно, при купівлі транспортного засобу люди завжди діляться на два табори: одні хочуть придбати нове авто з салону, інші - старий варіант. У другому випадку є чимало переваг: можна добре заощадити і придбати автомобіль вище класом. Але при цьому підбирати авто необхідно грамотно і без поспіху. В Україні знайти хороші б/у варіанти вкрай складно, тому пригін автомобілів з інших країн буде актуальним ще довгий час.

Як пригнати авто з Європи?

Спеціалізована біржа ВАРТА створена для тих людей, які хочуть отримати якісні послуги з прижени транспортного засобу. Тут зібрані десятки приватних виконавців і компаній по пригону автомобілів. Кожен виконавець пройшов верифікацію, що повністю виключає ймовірність афер. До того ж, сума, озвучена виконавцем за послугу пригону, заморожується на рахунку біржі - прігонщік отримує її тільки після закінчення угоди. Все це виключає будь-які ризики і робить співпрацю дуже комфортною.

Для того, щоб знайти виконавця, потрібно просто зареєструватися на сайті - це займе пару хвилин. Після реєстрації можна відразу залишити оголошення про пошук виконавця на те чи інше замовлення. Вказати можна не тільки модель авто і рік випуску, а й будь-які інші параметри: технічний стан, пробіг, колір, наявність різних функцій і так далі. Отримавши відгуки різних виконавців, просто вибирайте того, що найбільш сподобався. Зробити це допоможуть відгуки, залишені попередніми замовниками.

Переваги пригону авто з Австрії

Якщо ви вирішили замовити пригон авто з Австрії, зверніться на дану біржу, і вже через пару тижнів автомобіль буде доставлений до вас. При цьому таке рішення порадує наступними перевагами:

1.       В Австрії автовласники добре стежать за своїми автомобілями і обслуговують тільки на сертифікованих станціях.

2.       В Австрії немає поганих доріг і автозаправок з поганою якістю палива.

3.       Ринок б/у варіантів тут перенасичений пропозиціями, а попит серед жителів країни дуже невеликий.

4.       Австрійці частіше купують нові автомобілі, поповнюючи вторинний ринок хорошими моделями.

5.       Тут можна знайти рідкісні та ексклюзивні моделі, яких не має в нашій країні.

Все це дозволяє купити автомобіль, який буде на 20-30 відсотків дешевше, ніж аналогічний варіант в Україні, включаючи розмитнення. Якість транспортних засобів навіть при великому пробігу порадує, що дозволить експлуатувати машину ще багато років, особливо не відволікаючись на ремонти. Замовляйте пригін авто з Європи у фахівців, які займаються цим вже кілька років і знають, як правильно оформити всі документи швидко і без зайвих витрат. Реєструйтеся на біржі і знаходьте виконавця буквально за кілька хвилин.