Модульнi будинки СимфонiяШироко відомий у світі канадський (каркасний) спосіб будівництва житла починає активно розвиватися в Україні. Це економічно вигідна та актуальна для кліматичних умов країни технологія.  Дачні модульні будиночки, зведені за цією технологію не потребують додаткового утеплення, органічно вписуються в будь-який ландшафт. Якісне утеплення та рівень комфорту, що забезпечується виробником, дозволяє використовувати модульні конструкції для постійного проживання.

Модульне будівництво в Україні.

Зведення житла за канадською технологією, хоч і являється новим напрямком в будівельгній галузі, та кількість його прихильників серед населення країни постійно збільшується, зростають й обсяги будівництва. «Latem Homes» - Виробник модульних будинків для житла займає позицію лідера в цьому секторі будівельного ринку.
Діяльність компанії почалася у 2007 році. Спеціалісти підприємства постійно працюють над вдосконаленням конструкції каркасно-модульних споруд, щоб максимально враховувати побажання споживачів.
Збірка модульних конструкцій відбувається в критих ангарах підприємства, тому не припиняється за будь-якої погоди. Компанія здійснює доставлення модульних конструкцій на ділянку замовника в будь-який регіон країни. Монтаж будинку виконують фахівці підприємства в термін від 5 днів.

Види модульних житлових будинків

Колектив «Latem Homes» пропонує населенню різні види каркасно-модульних конструкцій. Можна вибрати будинок класу:

  • економ;
  • стандарт;
  • преміум.

Максимальний розмір одного модуля 4,5 х 12 метрів, він обмежується можливостями організації перевезення, конструкції. Клієнт може замовити два або кілька модулів, які будуть зібрані в цільну конструкцію під час монтажу.
В залежності від конструкції, матеріалів, що використовуються для утеплення та оздоблення, «Latem Homes» пропонує будинки різних серій.
Житлові модульні будинки серії "СИМФОНІЯ" відрізняються надійністю та довговічністю, бо вони збираються на основі посиленого металевого цільнозвареного каркасу. Дерев’яна вагонка, що оздоблює приміщення зсередини створює затишну атмосферу в домі та забезпечує додаткове утеплення. Комплектація будинку забезпечує комфортні умови для проживання. Будинки серії «Соната» мають стильний дизайн. Привабливий вигляд будівлі зберігається довгі роки, бо для оздоблення використовується якісний вініловий сайдинг.