Музика вже давно є невід'ємною частиною повсякденного життя для багатьох наших співвітчизників. В особливій шані вона у молоді. Українські пісні з молодими людьми на відпочинку, на прогулянці, в особистому і громадському транспорті, при заняттях спортом і навіть під час занять серйозними справами, роботою і навчанням. І, за словами молодих людей, музичні композиції їм абсолютно не заважають займатися справами і отримувати нові знання, навпаки, це тільки допомагає. Словом, "нам пісня будувати і жити допомагає".

Прослухати або скачати музику ви завжди можете на сайті mp3smak.ru!

В ході одного з опитувань соціологи дійшли висновку, що близько 90 відсотків респондентів не можуть ні дня прожити без прослуховування музики, причому близько тридцяти відсотків з них заявили, що в більшості випадків слухають музику протягом усього дня, не перериваючись ні на хвилину.

Якщо ви бажаєте скачати українську музику, то вам варто ознайомитися з пропозицією сайту mp3smak.ru!

Як молодь слухає музику?

Що ж стосується популярних способів, якими користуються для прослуховування музичних композицій, то на першому місці - прослуховування за допомогою смартфонів, які зараз є практично у кожної людини. Велика частина користувачів заявили про те, що цей спосіб найбільш популярне джерело для прослуховування музики. Головна особливість смартфонов - можливість використання незалежно від місцезнаходження і можливість робити це в будь-який час доби. В даному випадку малося на увазі прослуховування саме збережених на смартфоні музичних файлів. Також молодь дуже любить змінювати рингтоны на звонок, скачати які також можна на сайті mp3smak.ru!

Не менш популярний сьогодні і Інтернет. З його допомогою, за словами респондентів, можна отримати доступ до будь-яких музичних файлів. Раніше популярні джерела для прослуховування музики - радіо і телебачення поступово відходять на другий план. До їх використання вдаються лише одиниці.

На провідному місці за популярністю у сучасної молоді поп-музика. Більше тридцяти відсотків респондентів сказали про те, що вони слухають її набагато частіше, чим музику інших напрямків. На другому місці, що не дивно і досить передбачувано, хіп-хоп і RnB - близько двадцяти відсотків учасників опитування вважають кращими музичні композиції цих жанрів.

Досить популярні у молоді та танцювальні композиції. Класична музика, на жаль, практично не користується популярністю. Молоді люди якщо і слухають її, то в основному в сучасній обробці. На останніх місцях - альтернативна музика, шансон, drum'n'bass і електронна музика.