Ніхто не буде сперечатися із тим, що сигналізація – це ефективне обладнання, яке дозволяє нам спати спокійно. Але це тільки в тому випадку, якщо це обладнання від відомого бренду. Лідером в своїй справі по праву вважається саме безпровідна сигналізація ajax, котра доволі ефективно виконує свої охоронні функції, оповіщає власника про будь-які аварійні ситуації та навіть непрошених «гостей».

На відміну від більшості інших виробників, виробник Ajax не зупиняється на досягнутому рівні та щорічно пропонує своїм шанувальникам виключно інноваційні рішення, які підвищують рівень ефективності.

Що включає в себе безпровідна сигналізація Ajax?

У базовій комплектації устаткування користувачеві буде доступна централь Ajax Hub, а також ajax детектори руху, відкриття вікон та дверей, а також брелок з тривожною кнопкою. Центральний блок призначений для того аби отримувати відгуки від детекторів про те, що відбувається кожні кілька секунд,. Саме завдячуючи цьому забезпечується максимально оперативне реагування на будь-які непередбачені ситуації.

Зв'язок з детекторами здійснюється завдяки використанню спеціального зашифрованого радіоканалу Jeweller.

9 переваг безпровідних сигналізацій компанії Ajax

Серед головних переваг, котрі вирізняють безпровідні сигналізації компанії Ajax від іншого розмаїття сучасного ринку, варто відзначити наступні:

  • можливість безпровідного підключення;
  • дальність сигналу;
  • простота встановлення та модернізації;
  • тривалий термін експлуатації;
  • наявність альтернативних каналів зв'язку;
  • різні типи сповіщень;
  • забезпечення стабільного зв'язку датчиків та централі;
  • можливість підключення до пульта охорони;
  • регулярне оновлення.

Інтернет-магазин NADZOR – найвигідніші покупки!

Як бачите, безпровідна сигналізація Ajax – це справжній лідер у своїй справі, котрий стане відмінним рішенням для забезпечення контролю за будь-яким об'єктом. Саме тому якщо ви вирішили придбати, наприклад, комплект сигналізації Ajax StarterKit Plus, ласкаво просимо відвідати сучасний український інтернет-магазин компанії NADZOR.

Провідні спеціалісти нашого магазину подбають про те аби кожен клієнт зміг придбати безпровідну сигналізацію Ajax та будь-яке інше обладнання на вигідних умовах. Вас зацікавила пропозиція? Потрібно лише подзвонити або заповнити форму на сайті. При потребі допоможемо зробити правильний вибір та доставимо товар в будь-яку точку України.

Всі хто бажає поближче познайомитися із комплектом безпровідної охоронної сигналізації Ajax StarterKit, просимо перейти за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=13YhHVzAPDI&feature=emb_logo.

Більше цікавої інформації можна дізнатися із наступних статей: