Здавалося б, що може бути тривіальніше, ніж чоловічі купальні плавки! Однак ж для чоловіків правильно вибрані плавки мають таке ж основне значення, як для жінок - якісний і зручний бюстгальтер. Тобто, їх завдання - зберегти чоловіче здоров'я і подати всі в найвигіднішому ракурсі.

Перш ніж купити чоловічі плавки для плавання, варто було б дізнатися специфіку цього предмета одягу.

Особливості чоловічих пляжних плавок

Існує деяка плутанина в питанні відмінності чоловічих трусів від плавок. Так, багато хто вважає, що це синоніми, інші думають, що плавками називається певна модель трусів для плавання. Треті ж впевнені, що це предмет одягу виключно для плавання. І останні, треба сказати, мають рацію, оскільки навіть назва ця походить від слова плавати. Інша справа, що чоловічі пляжні плавки можуть мати форму, властиву трусів.

Отже, розрізняють класичні пляжні плавки, або сліпи, - таким віддає перевагу більшість чоловіків. Різновидом таких плавок є бріфи, які мають завужені бокові шви. Ще один популярний вид плавок - укорочені шорти для купання. Такі моделі відрізняються експресивними кольорами, що радують око.

Цікавий варіант - шорти-бермуди, які доходять до колін. Це одна з найбільш вільних моделей, що підходить для будь-якої фігури. Ну, і, звичайно, для любителів привертати увагу ідеально підійдуть стринги.

Крім того, плавки відрізняються від трусів матеріалом пошиття. Якщо перші шиються з поліестеру спандекса або найчастіше з їх суміші, то для других характерний хлопок і трикотаж з невеликим додаванням синтетичної нитки для кращої розтяжності і довговічності.

Як правильно підібрати плавки для купання

На перший погляд може здатися, що чоловіки зовсім ні до чого приділяти увагу нюансам вибору плавок. Але це не зовсім правильно, все ж представникам сильної статі, як і дівчатам, хоча б в глибині душі хочеться виглядати більш презентабельно і сексуально, приховуючи при цьому деякі недоліки. І як не дивно, плавки також можуть певною мірою коригувати обриси фігури.

Якісні чоловічі плавки для купання мають наступні особливості:

- велика лінійка розмірів;

- фізіологічно зручний крій;

- не линяють на сонці;

- матеріал повинен пропускати повітря до шкіри.

Що ж стосується підбору за типом фігури, то модні чоловічі плавки класичної моделі і бріфи підійдуть чоловікам зі ставний фігурою і правильними пропорціями. Укорочені шорти підійдуть власникам спортивної накачаної фігури і при середньої комплекції.

Бермуди, особливо яскравою, типу вирви око, забарвлення відвернуть увагу від дуже тонких або ж навпаки повних ніг. А ось стрінги часто вважають за краще ті, хто займаються бодібілдингом або ж початківці стриптизери!

Джерело: Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу для всієї родини Amarea.ua