Кожен досвідчений бізнесмен знає, що ведення своєї справи неможливе без якісного бухгалтерського обслуговування. Адже, фахівець у команді - це безпечне існування компанії, задоволені працівники та відсутність податкових штрафів.

Тому, всі, хто лише стають на стежину приватного підприємства повинні задуматись про вибір бухгалтера, який візьме на себе всі відповідальні процеси компанії.

Бухгалтерське обслуговування: що це таке?

Бухгалтер, що працює у компанії виконує таку роботу:

  • веде бухгалтерський облік на основі всіх господарських операцій;

  • здійснює підготовку всієї бухгалтерської документації: накладних, платіжок, фактур та т.д.

  • систематизує бухгалтерську документацію відповідно до законів України;

  • робить звіти та складає їх у потрібні терміни до відповідних державних структур;

  • реєструє накладні у податкових органах та перевіряє їх реєстрацію;

  • перевіряє контрагентів за реквізитами;

  • веде співпрацю з банками ( кредити, зовнішньоекономічна діяльність, платіжні доручення, різні виплати);

  • рахує заробітну плату для кожного працівника, беручи до уваги лікарняні, відпустки, відсутність на роботі, зміни в окладі та премії.

(Дізнатись більше про бухгалтерське обслуговування у Львові: Читати)

Ця робота є дуже важливою для існування кожної компанії або підприємства. Багато власників бізнесу не беруть в штат бухгалтера, який працюватиме щодня в офісі, а користуються альтернативою - бухгалтерським обслуговуванням на аутсорсі.

Бухгалтерське обслуговування на аутсорсі

Багато компаній та бухгалтерів пропонують свої послуги на аутсорсі. Це означає, що за вашою компанією буде закріплена людина, яка вестиме всю бухгалтерську діяльність вашого бізнесу. Вона буде щодня на зв’язку, надаватиме консультації, приїжджатиме за необхідності та виконуватиме всю вищеперераховану роботу.

Такі бухгалтери можуть одночасно мати під опікою кілька робіт та компаній, проте за угодою вони дотримуватимуться дедлайнів та вчасно подаватимуть звітність і необхідну документацію.

Перевагою співпраці на аутсорсі є економія коштів компанії. Не потрібно платити зарплату штатному працівнику, відповідати за лікарняні та відпускні. Бухгалтер на аутсорсі отримує лише місячну плату за обраний пакет послуг.

Щоб не натрапити на недобросовісну компанію з надання бухгалтерських послуг, варто керуватися рекомендаціями знайомих, колег або вивчайте відгуки у мережі. Першою ознакою непрофесійності є низька ціна на пакети послуг. Компетентна людина та фахівець з досвідом цінує свій час та свою роботу, тому оплата має бути відповідною.

Щоб знайти свого працівника, оберіть кілька компаній та бухгалтерів та проведіть особисті співбесіди. Так ви зможете зрозуміти наскільки комфортно вам буде співпрацювати у майбутньому та наскільки людина розуміє специфіку вашої діяльності.