Воскова депіляція – один із популярних в наш час методів видалення волосся, під час якого використовують спеціальний віск. Майстер, який проводить процедуру, за допомогою ролика або шпателя завдає на оброблювану зону спеціальний склад, потім після застигання воску знімає його.

Якщо й Ви задумалися або віддаєте перевагу цій процедурі, пропонуємо заглянути в наш салон Sugar Bar та пройти якісну процедуру депіляції воском.

Чому саме варто вибрати Sugar Bar?

Перш за все зазначимо, що в нашому оазисі краси працюють виключно професіонали своєї справи. Наші майстри – люди з великим досвідом роботи, певними знаннями та що найголовніше люди, котрі понад усе люблять свою роботу. Крім цього, співпраця з нами приносить й інші хороші переваги. Наприклад, до них належать такі:

  • доступні ціни;

  • безпечні, а також оригінальні матеріали;

  • досвідчені та висококваліфіковані майстри;

  • високий сервіс;

  • ввічливе обслуговування.

Також варто згадати й про переваги самої процедури воскової депіляції. Зокрема, до їх складу відносять такі:

1. Видалення волосся з коренем. Завдяки чому шкіра буде ніжною та шовковистою на протязі декількох тижнів.

2. Кожна нова процедура депіляції сприятиме становленню волосків більш м’якими та тонкими. Плюс до всього зменшаться й больові відчуття, котрі людина відчуває під час проведення самої процедури.

3. Процедура воскової депіляції безпечна для здоров'я людини.

4. Віск – універсальний матеріал. Саме тому його можна застосовувати для депіляції різних частин тіла.

5. Після процедури депіляції воском ви гарантовано відчуєте, що ваша шкіра стала набагато м'якшою. Це все стається завдяки тому, що в процесі депіляції відбувається відлущування шкіри.

Які існують види воску для депіляції?

Розрізняють три види воску для депіляції, це:

1. Холодний віск – його використовують в так званих воскових смужках. Перед початком роботи із матеріалом, смужки розігрівають в руках. Правда ефективність від використання таких смужок з холодним воском низька, але вони можуть прекрасно виручити в екстрених ситуаціях, коли немає часу на похід в салон.

2. М'який або теплий віск, який потрібно розігріти до 40 градусів. Його, як правило, реалізовують в касетах зі спеціальним роликом.

3. Гарячий віск, температура якого коливається в межах 50-55 градусів. Саме такий тип воску використовується для професійного видалення небажаного волосся в умовах спеціалізованих салонів. Його відмінна риса, як матеріалу полягає в пластичності. Він також міцно утримує волоски та при цьому не розтягується. Гарячий віск по праву вважають найефективнішим серед всіх трьох типів воску.

Запрошуємо й Вас скористатися нашими послугами! Ми завжди раді новим знайомствам та новим обличчям!