• Головна
  • На дебютному Літньому Кубку з футболу переміг ФК «Ветерани» з Вознесенська
22:31, 22 червня

На дебютному Літньому Кубку з футболу переміг ФК «Ветерани» з Вознесенська

На дебютному Літньому Кубку з футболу переміг ФК «Ветерани» з Вознесенська, фото-1

Команда з Вознесенська здобула титул чемпіонів турніру, що об'єднав футбольні клуби з кількох громад Миколаївщини.

Про це повідомляє Вознесенська міська рада.

У Миколаївській області відбувся Літній Кубок з футболу. ФК «Ветерани» Вознесенськ (Сокіл) вперше взяв участь у змаганнях – і одразу виборов перемогу.

На дебютному Літньому Кубку з футболу переміг ФК «Ветерани» з Вознесенська, фото-2

У груповому етапі вознесенці розгромили ДЮСШ Доманівка з рахунком 5:0 та зіграли внічию з ФК Новогригорівка (1:1). У фіналі команда перемогла ОТГ Миколаїв – 2:0.

На дебютному Літньому Кубку з футболу переміг ФК «Ветерани» з Вознесенська, фото-3

Капітан команди – Олександр Народовий, президент клубу – Вадим Домбровський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
https://voznesensk.rayon.in.ua
#Вознесенськ