
22:31, 22 червня
На дебютному Літньому Кубку з футболу переміг ФК «Ветерани» з Вознесенська

Команда з Вознесенська здобула титул чемпіонів турніру, що об'єднав футбольні клуби з кількох громад Миколаївщини.
Про це повідомляє Вознесенська міська рада.
У Миколаївській області відбувся Літній Кубок з футболу. ФК «Ветерани» Вознесенськ (Сокіл) вперше взяв участь у змаганнях – і одразу виборов перемогу.

У груповому етапі вознесенці розгромили ДЮСШ Доманівка з рахунком 5:0 та зіграли внічию з ФК Новогригорівка (1:1). У фіналі команда перемогла ОТГ Миколаїв – 2:0.

Капітан команди – Олександр Народовий, президент клубу – Вадим Домбровський.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:29
22 червня
22:34
19 червня
12:32
19 червня
08:30
19 червня