• Головна
  • Показ документального фільму «Маріуполь» відбувся у Вознесенській бібліотеці
23:55, Вчора

Показ документального фільму «Маріуполь» відбувся у Вознесенській бібліотеці

Показ документального фільму «Маріуполь» відбувся у Вознесенській бібліотеці, фото-1

У Вознесенську у молодіжному просторі «Точка молоді», що діє на базі міської бібліотеки, відбувся перегляд документального фільму «Маріуполь».

Про це повідомляє Міська влада Вознесенська.

Разом із відвідувачами бібліотекарі згадали трагічні події, які пережило місто Маріуполь під час облоги. Особливо болісною датою стало 16 березня 2022 року, коли було зруйновано драматичний театр, де від обстрілів ховалися мирні жителі, серед них багато дітей.

Перегляд фільму став нагодою вшанувати пам’ять загиблих та нагадати молоді про важливість збереження історичної пам’яті.

Продовженням цього дня стала пізнавальна екскурсія для дітей та молоді. Бібліотекарка супроводила учасників заходу до місця проведення презентації сучасної техніки, організованої військовослужбовцями 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ. Під час зустрічі військові продемонстрували безпілотні літальні апарати та розповіли про їх використання для захисту України.

Учасники мали можливість побачити техніку зблизька, поставити запитання військовим та дізнатися більше про сучасні засоби, які допомагають нашим захисникам боронити державу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ