• Головна
  • Два освітні заклади відновили на Миколаївщині за допомогою ООН та ЄС
21:20, 29 травня

Два освітні заклади відновили на Миколаївщині за допомогою ООН та ЄС

У рамках проєкту Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні «EU4UASchools-UA: Build Back Better» у двох ліцеях Миколаївського району, які постраждали наслідок російської агресії, було проведено ремонтно-будівельні роботи.

Про це повідомляє Миколаївська обласна державна адміністрація.

Проєкт став можливим завдяки підтримці Європейського Союзу та здійснюється у тісній співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Миколаївською обласною військовою адміністрацією, місцевими громадами та навчальними закладами.

У середу, 29 травня, з нагоди завершення відновлювальних робіт, в урочистому відкритті закладів освіти взяли участь начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім та головна спеціалістка з розвитку бізнесу (ПРООН в Україні) Ольга Логвін.

Вони оглянули відремонтовані навчальні класи, коридори, укриття, фасад, а також обговорили можливості розширення подальшої співпраці з метою відновлення та розвитку Миколаївської області, в тому числі у сфері громадської безпеки, освіти та відновлення пошкодженої інфраструктури.

Віталій Кім висловив вдячність Європейському Союзу та ПРООН в Україні за всебічну підтримку регіону та за високий рівень проведених ремонтних робіт, а також зазначив, що у рамках цієї ж програми на Миколаївщині заплановано відновити 64 освітніх заклади, 24 із яких – цього року.

«Війна ускладнила доступ наших дітей до якісної освіти та знань, від яких залежить їхнє майбутнє, майбутнє нашої держави. Саме тому об’єднувати зусилля з партнерами задля відбудови навчальних закладів є потужною інвестицією у розвиток всієї країни», — сказав начальник ОВА.

Участь у заході також взяли заступник начальника ОВА Олександр Трайтлі, радник першого заступника начальника ОВА Дмитро Тарасенко, спеціаліст по роботі з громадами (ПРООН в Україні) Дмитро Савченко, заступниця директора комунального закладу «Центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Миколаївської обласної ради Ганна Актимович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...