• Головна
  • Вознесенська прокуратура в боротьбі за дотримання земельного законодавства - порушення є
19:39, 26 січня 2019 р.
Надійне джерело

Вознесенська прокуратура в боротьбі за дотримання земельного законодавства - порушення є

Прокуратура Миколаївщини приділяє особливу увагу захисту державних інтересівпри використанні землі сільськогосподарського призначення.

Про це повідомляє Вознесенська місцева прокуратура.

Місцевою прокуратурою було викрито факт повторного використання фізичною особою права на безкоштовну землю.

Встановлено, що особа після смерті батька, отримала свідоцтво про право на спадщину за законом та сертифікат на земельну ділянку площею 6,76 га вартістю майже 150 000 гривень на території Доманівсьуого району.

Однак, отримавши вже у власність земельну ділянку, порушуючи вимоги земельного законодавства, особа знову звернуласт до Доманівської РДА з заявоб про надання йому у приватну власність земельного паю на підставі того ж самого сертифікату, надавши при цьому його копії та копії свідоцтва про право на спадщину.

Розглянувши вказану заяву, Доманівська РДА видав розпорядження , яким вирішив передати у власність цій особі ще дві земельні ділянки.

Прокурор, після виявлення цього факту, звернувся до суду з позовом про визнання незаконним та скасувати розпорядження РДА, визнати недійсними державні акти та повернути землі у власність держави.

Доманівським районним  судом позов прокуратури повністю задоволено .

Крім того, прокуратура повернула у власність держави ділянку площею 7 га вартістю 137 тис.грн, розташовану в межах Петропалівської сільської ради Доманівського району.

Підставою для пред'явленя позову стало те, що громадянину після використання права на використання права по недійсному дублікату втраченого сертифікату, повторно було надано земельну ділянку. 

До Доманівського районного суду було подано позов, аналогічний попередньому, з вимогою повернути землю державі. Позов був повністю задоволений.

Також читайте: Жителька Вознесенська 7 років не могла отримати паспорт - свавілля влади довело до відчаю

Будьте в курсі новин, підписуйтесь на наш канал Telegram https://t.me/voz05134

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ #прокуратура #земля
live comments feed...