Команда з Вознесенська здобула титул чемпіонів турніру, що об'єднав футбольні клуби з кількох громад Миколаївщини.
Про це повідомляє Вознесенська міська рада.
У Миколаївській області відбувся Літній Кубок з футболу. ФК «Ветерани» Вознесенськ (Сокіл) вперше взяв участь у змаганнях – і одразу виборов перемогу.