
08:33, 15 травня
Територію Вознесенського ліцею №8 озеленили офіцерка безпеки та ліцеїсти

У Вознесенську поліцейська разом із учнями та педагогами долучилися до масштабної екологічної акції. Спільними зусиллями вони висадили нові дерева, кущі та квіти на території Вознесенського ліцею № 8.
Про це повідомляє Поліція Миколаївської області, передає Район. Вознесенськ.
Ініціаторкою заходу виступила інспекторка сектору служби освітньої безпеки Вознесенського районного управління поліції.
Екологічна акція об’єднала учасників навколо спільної мети — зробити простір навчального закладу затишнішим, охайнішим та зеленішим.Під час акції ліцеїсти, вчителі та офіцерка власноруч прикрашали зелену зону та висаджували рослини у ґрунт. Завдяки цій роботі підростаюче покоління змогло відчути власну відповідальність за збереження довкілля та формування екологічного майбутнього свого міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:23
12 червня
11:22
12 червня
08:38
10 червня
Сучасний клімат у домі: де найкраще обирати техніку для комфорту в будь-яку пору року?
Новини компаній
11:52
9 червня
ТОП новини