• Головна
  • Їздити до Вознесенська доведеться мешканцям Південноукраїнська
10:48, Вчора

Їздити до Вознесенська доведеться мешканцям Південноукраїнська

З 4 квітня у Південноукраїнську тимчасово припинив роботу місцевий відділ державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС). Причина — відсутність працівників.

Їздити до Вознесенська доведеться мешканцям Південноукраїнська, фото-1

Про це повідомляють «Миколаївські новини» із посиланням на Відділ ДРАЦС у Миколаївській області, в АРК та місті Севастополі УДР.

Як довго триватиме пауза в роботі відомства, наразі не повідомляється. На період відсутності персоналу виконання обов’язків з обслуговування відвідувачів покладено на Вознесенський відділ ДРАЦС.

Тепер для реєстрації шлюбу, народження дитини або отримання інших документів мешканцям Південноукраїнська доведеться звертатися за адресою:

Адреса: м. Вознесенськ, вул. Шевченка, 37в. Телефон для зв’язку: (05134) 3-25-61. Електронна пошта: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ