• Головна
  • 65 модульних будинків для переселенців встановлено у Миколаївській області
09:52, 6 лютого

65 модульних будинків для переселенців встановлено у Миколаївській області

Модульні будинки, які були профінансовані данськими партнерами в Доманівці. Фото: МикВісті

Модульні будинки, які були профінансовані данськими партнерами в Доманівці. Фото: МикВісті

У Миколаївській функціонує 65 модульних будинків для проживання внутрішньо переміщених осіб.

Про це йдеться у відповіді Департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної військової адміністрації на інформаційний запит видання «МикВісті».

Згідно з наданими даними, у Баштанському районі на території Баштанської міської громади встановлено 1 модульний будинок, у Широківській сільській громаді — 4.

Крім того, Новобузька та Баштанська міські ради працюють над створенням модульних містечок.

У Вознесенському районі в Південноукраїнській міській громаді встановлено 20 модульних будинків, у Доманівській селищній громаді — 8.

У Миколаївському районі в Первомайській селищній громаді встановлено 10 модульних будинків на подвір’ях приватних домогосподарств, у Галицинівській сільській громаді — 17.

У Первомайському районі в Кривоозерській селищній громаді встановлено 5 модульних будинків для проживання внутрішньо переміщених осіб.

Також повідомляється, що станом на листопад 2025 року на обліку в Миколаївській області перебуває 120 331 внутрішньо переміщена особа.

Скриншот відповіді на запит МикВісті

Скриншот відповіді на запит МикВісті

Скриншот відповіді на запит МикВісті Скриншот відповіді на запит МикВістіСкриншот відповіді на запит МикВісті

Нагадаємо, що у Доманівці на Миколаївщині планують розширити мікрорайон для внутрішньо переміщених осіб і хочуть побудувати ще 6 модульних будинків. Нині житло для переселенців у громаді вже частково зведене, однак черга на поселення залишається.

Зазначимо, що 1 грудня в Україні розпочався прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованих територій. Наразі подали понад десять тисяч заяв, із яких 426 — у Миколаївській області.

Також нагадаємо, що у вересні 2025 року Кабінет міністрів ухвалив низку рішень, спрямованих на посилення підтримки внутрішньо переміщених осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ