
23:51, 30 квітня 2025 р.
Нагороди на чемпіонаті України з фехтування на візках здобули Миколаївські спортсмени
З 25 по 28 квітня у Києві пройшов чемпіонат України з фехтування на візках серед спортсменів із порушеннями опорно-рухового апарату. У змаганнях взяли участь парафехтувальники із семи регіонів країни.
Спортсмени з Миколаєва, представники регіонального центру «Інваспорт», здобули 9 нагород:
Дмитро Серьоженко — золото в шаблі та рапірі, дві медалі Олег Науменко — золото у шпазі, срібло у рапірі Тетяна Позняк - золото в шпазі, срібло в шаблі Олексій Закусилов — срібло у шпазі та шаблі, дві медалі Михайло Ширяєв - бронза в рапірі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:29
22 червня
22:34
19 червня
12:32
19 червня
08:30
19 червня