
23:32, 19 лютого
Допомогу у післявоєнній відбудові від громади Кіровоградщини отримує Миколаївщина

ФОТО: Миколаївська ОДА
Миколаївщина отримує підтримку від Кетрисанівської громади Кіровоградської області. Громади планують розвівати співпрацю для відновлення інфраструктури та зміцнення зв'язків.
Про це повідомила пресслужба Миколаївської обласної державної адміністрації.
У рамках національного проєкту "Пліч-о-пліч: Згуртовані громади" голова Кетрисанівської громади та представниця Міністерства розвитку громад відвідали Галицинівську громаду Миколаївської області, щоб обговорити можливості співпраці в відновленні після воєнних руйнувань.
Під час візиту були оглянуті важливі об'єкти громади, зокрема новий Центр надання медичної допомоги, Галицинівський ліцей та школи в Лупаревому та Бузькому, які постраждали від обстрілів, але поступово відновлюються.

Заступниця сільського голови Оксана Петренко зазначила, що для громади важливо не лише відновити інфраструктуру, але й працювати на майбутнє з оптимізмом. А голова Кетрисанівської громади Віктор Поліщук поділився враженнями від побаченого.
Ми побачили, як сильно постраждала Галицинівська громада від агресії, але також бачимо її потужне відновлення. Ми готові ділитися досвідом і ресурсами, бо це важливо для єдності нашої країни, — зазначив Поліщук.
Координаторка проєкту Олена Тонконог наголосила, що проєкт спрямований не лише на відновлення інфраструктури, а й на побудову міцних зв'язків між громадами для об'єднання зусиль задля кращого майбутнього.
У грудні 2024 року шість громад Миколаївської області приєдналися до національної ініціативи "Пліч-о-пліч: Згуртовані громади!". Цей проєкт спрямований на об'єднання зусиль для підтримки населених пунктів, які найбільше постраждали від війни, через партнерство між громадами з різних регіонів для відновлення пошкодженої інфраструктури.

Миколаївські громади вже співпрацюють з громадами Кіровоградської, Черкаської, Львівської та Житомирської областей. Наприклад, Голованівська громада допомагає Широківській, а Житомирська — Миколаївській міській громаді.
Також минулого року Миколаївські громади представили нові перспективи для співпраці та інвестицій данським партнерам. Під час зустрічі була окреслена нова модель співпраці, де конкретні громади області працюють з громадами Данії.

Було визначено три ключові напрямки співпраці: розвиток економічного потенціалу, створення ради підприємців і співпраця в галузях управління відходами та водними ресурсами, зокрема щодо зменшення втрат води в мережах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:06
14 березня
12:07
14 березня
12:58
12 березня
18:31
10 березня
live comments feed...