
14:53, 30 грудня 2024 р.
Дев'ять немовлят народилось за тиждень на Вознесенщині

Новонароджена дитина. Ілюстративне фото
У Вознесенській громаді за тиждень побачили світ дев'ять діточок.
Про це повідомляє Міська влада Вознесенська.
Серед них: три дівчинки та шість хлопчиків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:29
22 червня
22:34
19 червня
12:32
19 червня
08:30
19 червня