
18:28, 9 грудня 2024 р.
Вісім немовлят з'явилося на світ за тиждень на Вознесенщині

Новонароджена дитина. Ілюстративне фото
У Вознесенській громаді за минулий тиждень народилось вісім немовлят.
Про це повідомляє Міська влада Вознесенська.
У пологовому відділенні Вознесенської багатопрофільної лікарні за тиждень народилося вісім немовлят.
Серед них п'ять дівчаток та три хлопчики.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:29
22 червня
22:34
19 червня
12:32
19 червня
08:30
19 червня