
20:09, 28 жовтня 2024 р.
Сім немовлят народилося у Вознесенську на минулому тижні

У Вознесенську народилося сім немовлят
З 21 по 27 жовтня у пологовому відділенні Вознесенської багатопрофільної лікарні народилося сім немовлят.
Про це повідомляє міська влада Вознесенська на своїй сторінці у Фейсбук.
З сімох новонароджених - чотири дівчинки та три хлопчики.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:29
22 червня
22:34
19 червня
12:32
19 червня
08:30
19 червня