
14:22, 21 жовтня 2024 р.
Сім немовлят народилося на минулому тижні у Вознесенську

У Вознесенську народилося сім немовлят
З 14 по 20 жовтня у пологовому відділенні Вознесенської багатопрофільної лікарні народилося сім немовлят.
Про це повідомляє міська влада Вознесенська на своїй сторінці у Фейсбук.
З п'яти новонароджених - чотири дівчинки та три хлопчика.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:38
Вчора
Сучасний клімат у домі: де найкраще обирати техніку для комфорту в будь-яку пору року?
Новини компаній
11:52
9 червня
ТОП новини