
14:22, 21 жовтня 2024 р.
Сім немовлят народилося на минулому тижні у Вознесенську

У Вознесенську народилося сім немовлят
З 14 по 20 жовтня у пологовому відділенні Вознесенської багатопрофільної лікарні народилося сім немовлят.
Про це повідомляє міська влада Вознесенська на своїй сторінці у Фейсбук.
З п'яти новонароджених - чотири дівчинки та три хлопчика.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:29
22 червня
22:34
19 червня
12:32
19 червня
08:30
19 червня