• Головна
  • Недоліки з перевагами онлайн кредитів на карту
Новини компаній
13:01, 10 липня

Недоліки з перевагами онлайн кредитів на карту

Новини компаній
Недоліки з перевагами онлайн кредитів на карту, фото-1

Починаючи з 2014 року на території нашої країни стрімким чином почали з'являтися різні мікрофінансові організації або як їх ще коротко називають МФО. Такі організації пропонують позичальникам максимально прості та швидкі способи того, як отримати кредит в МФО з поганою кредитною історією. Додатково тут також обов'язково співпрацюють з людьми, які мають чисту кредитну історію та досягли повноліття.

З моменту своєї найпершої появи на фінансовому ринку України ці компанії активно розвиваються та нарощують об'єми кредитування. Це і не дивно, особливо якщо взяти до уваги всі їх переваги. Звісно не варто забувати, що поряд з перевіреними та надійними компаніями ведуть роботу і шахраї. Але їх не так багато. Достатньо приділити трохи свого часу для того аби ознайомитися із роботою компанії, і ви зможете з легкістю розкрити шахраїв та не натрапити на їх пастку.

Які можуть бути недоліки онлайн кредитів, якщо співпрацювати з шахраями?

Шахрайський мікрофінансові організації пропонують своїм клієнтам кредити під високі процентні ставки. Такі компанії намагаються зробити все від себе залежне для того аби затягнути клієнтів у боргові ями, які будуть витягувати з них кошти. Не забувайте про невеликий термін кредитування. Багато хто вважає це плюсом, але якщо ви натрапите на компанію шахрая, то в кінцевому результаті можете платити великі відсоткові ставки за найменше протермінування виплат по кредиту.

В одній мфо можливо оформити лише один кредит. Далеко не всі компанії турбуються про комфорт та зручність своїх позичальників. Саме тому вкрай важливо обирати якомога ретельніше. Серед мінусів таких кредитів можна впевнено відзначити необхідність мати при собі банківську карту. Лише таким чином ви зможете отримати кредит на ту чи іншу суму, яка вам потрібна.

Плюси швидких кредитів в режимі онлайн

Ну а тепер давайте поговоримо про ті основні фактори, які спонукають сучасних позичальників користуватися терміновими онлайн кредитами. У переліку плюсів цих компаній можна відзначити наступні найбільш вагоміші:

  • простий процес подачі заявки;
  • висока швидкість прийняття рішень та виплати коштів;
  • високий відсоток погодження кредитів;
  • мінімальна кількість документів, які знадобляться для оформлення;
  • можливість оформлення позик в режимі 24/7;
  • програма лояльності та можливість взяти кредит під 0%.

Це далеко не всі вагомі переваги цього способу кредитування. До речі, пам'ятайте і про такий плюс кредитів як можливість оформити їх у віддаленому режимі. Для того аби отримати позику на суму, яка вам буде необхідною, вам не потрібно виходити з дому або ж будь-якого іншого місця, де є покриття мережі Інтернет.

Про що важливо пам'ятати, коли мова йде про мікрофінансові організації?

Багато хто впевнений у тому, що якщо хтось із знайомих успішно оформив кредит в тій чи іншій мфо, то у нього також вийде все з першого разу. Це дещо хибне уявлення, особливо якщо врахувати, що поряд із надійними компаніями сьогодні працюють шахраї. Для того аби не потрапити у їх пастку, просто ретельніше знайомтеся з тими компаніями, співпраця з якими вас цікавить. Таким чином ви зможете почати співпрацю з організацією, яка вас не підведе.

Наприклад, на сучасному ринку України серед переліку надійних та перевірених організацій вагоме місце посідає Avocredit (Авокредит). Це мікрофінансова організація, яка впродовж тривалого часу надає позики клієнтам на найбільш вигідних в Україні умовах. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...