• Головна
  • Новим містом-побратимом Вознесенська став німецький Гельдерн
22:45, 17 червня

Новим містом-побратимом Вознесенська став німецький Гельдерн

У Вознесенська нове місто-побратим

У Вознесенська нове місто-побратим

Міський голова Євгеній Величко разом з бургомістром Гельдерна, Свеном Кайзером підписали Угоду про партнерство між Вознесенськом та Гельдерном.

Про це повідомляє міська влада на своїй сторінці у Фейсбук.

Під час офіційного візиту до Гельдерну Вознесенська делегація відвідала спаржеву ферму, підприємство агробізнесу, міжрегіональну компанію з вирощування і торгівлі грибами та відкритий басейн, яким керують волонтери. Німецькі аграрії поділилися своїм успішним досвідом та технологіями вирощування сільськогосподарської продукції.

Гельдерн — це сучасне місто в землі Північний Рейн-Вестфалія, Німеччина, яке розташоване на лівому березі Рейну в районі Клеве, на кордоні з Нідерландами. Міська територія має хороші інфраструктурні зв’язки та добре розвинену інфраструктуру. Населення складає близько 33 760 осіб. Архітектура міста відображає його багату історію і культурну спадщину.

Німецькі партнери з нагоди візиту Вознесенської делегації відкрили фото виставку «Вознесенськ - наше українське місто-партнер», яка знайомить з найбільш відомими локаціями нашого міста та демонструє руйнування яких воно зазнало під час війни.

В результаті візиту спільно з партнерами було розроблено попередні плани проєктів у рамках програми Twinning між Німеччиною та Україною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...