• Золоті медалі у відкритому чемпіонаті Європи здобули первомайські каратисти
21:58, 22 травня

Золоті медалі у відкритому чемпіонаті Європи здобули первомайські каратисти

Первомайські каратисти здобули золоті медалі у відкритому чемпіонаті Європи

В болгарському місті Варна проходив 37-й відкритий чемпіонат Європи з кіокушин карате.

У період з 18 до 19 травня на цих змаганнях у розділах «куміте» та «ката» виступили більше 700 спортсменів. Бійці представляли 20 країн Старого світу. Про це інформують у Первомайській міській раді.

У складі національної збірної України виступили 15 спортсменів з Миколаєва та Первомайська, які за результатами змагань здобули сім нагород. Отже, за підсумками виступів на рахунку первомайських каратистів дві золоті медалі.

Так, Анна Мєлєга і Артем Ткач у ваговій категорії до 50 кг (вікова категорія – 14-15 років) провели серію двобоїв, показали відточені навички ведення бою і за активної підтримки свого тренера Юрія Галімона їм вдалося вибороти призові місця.

За сприяння Бранч-Чифа України Сенсея Олега Овечкіна (4ДАН), у 37-му відкритому чемпіонаті Європи з кіокушин карате у складі 5-х спортсменів взяла участь і збірна команда Первомайської федерації з кіокушин карате ІКО-I. В ході змагань вихованець федерації Олександр Крістін здобув перше місце і золоту медаль. Не дивлячись на те, що для спортсменів це перший досвід участі на міжнародних змаганнях, вони представили Первомайськ на гідному рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію