![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
10:06, 20 травня
Нагороду від головнокомандувача ЗСУ отримав бойовий медик з Миколаївщини
Молодший сержант Олександр Раковський, що служить бойовим медиком мінометної батареї 22-ї окремої механізованаї бригади ЗС України, відзначився на Бахмутському напрямку.
![Нагороду від головнокомандувача ЗСУ отримав бойовий медик ..., фото-1 Нагороду від головнокомандувача ЗСУ отримав бойовий медик з Миколаївщини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Хлопець із села Привільне Баштанського району бере участь у бойових діях з січня 2023 року.
Про Раковського побратими розповідають: «Він зразково виконує обов’язки бойового медика, неодноразово надавав медичну допомогу пораненим на полі бою, під час евакуації. Старанний, обов’язково переймається станом здоров’я кожного військовослужбовця в батальйоні, коли треба — особисто лікує або бере участь у відправці солдатів на лікування і проходження ВЛК».
Молодший сержант проводить заняття з тактичної медицини та навчає побратимів надавати первинну медичну допомогу. Йому навіть доводилося йти у розвідку та забезпечувати вогневу підтримку піхотних підрозділів.
За службу та внесок у захист України головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський особисто вручив «Хрест хоробрих» Олександру Раковському.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...