
15:25, 29 квітня 2024 р.
Шість дітей народилося на минулому тижні у Вознесенську

У Вознесенську народилось шість немовлят. ФОТО Ілюстративне
З 22 по 28 квітня у пологовому відділенні Вознесенської багатопрофільної лікарні народилося шість дітей.
Про це інформує міська влада Вознесенська на офіційній сторінці у Фейсбук.
З п'яти новонароджених - одна дівчинка та п'ять хлопчиків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:29
22 червня
22:34
19 червня
12:32
19 червня
08:30
19 червня